E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.85 TL
EURO: 4.52 TL

Yeni Ekitap Brandon Sanderson Steelheart 2 – Firefight indir 2015

2 yıl önce
849 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Yeni neslin en büyük fantastik yazarı olarak kabul edilen Brandon Sanderson anti-kahramanların destanını yazmaya devam ediyor. Asilerin bir Yüksek Epik öldürmesi imkansız derlerdi; ta ki David yenilmez, ölümsüz ele geçirilemez Steelheart’ın sonunu getirene dek… Bu inanılmaz gelişmenin ardından David’in kafasında yeni sorular belirdi. Hem de büyük sorular… Ama yanıtları Newcago’da kimsede bulamıyordu.

Steelheart-2-Firefight-Brandon-Sanderson

Manhattan’daki Yeni Babil ona bazı yanıtlar sunabilecek gibiydi. Yüksek Epik Regalia tarafından yönetilen Yeni Babil, onu yanıtları bulmaya yöneltti. Bir Yüksek Epik’in hüküm sürdüğü başka bir şehre girmek kumar olsa da David bu riski almaya hazırdı. Çünkü Sttelheart’ı öldürmek, David’in kalbinde bir boşluk oluşturmuştu. Bir zamanlar

Sayfa Sayısı: 516
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Yeni Ekitap Brandon Sanderson Steelheart 2 – Firefight indir 2015 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Alişan dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

 2. selami dedi ki:

  Lütfen gönderebilir misiniz teşekkürler

   1. selami dedi ki:

    İlgilendiğiniz için çok teşekkürler

 3. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

Yorum Yaz


Yukarı Çık