E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Yeni Courtney Walsh – Kalbimin Peşinde Paper Hearts Serisi 2 Pdf indir 2017

2 ay önce
214 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Yeni Courtney Walsh – Kalbimin Peşinde Paper Hearts Serisi 2 Pdf indir 2017

Doğduğunuz andan itibaren kimleri takip etmediniz ki… Anneniz, babanız, öğretmeniniz, arkadaşlarınız belki de eşiniz… Peki, ya kalbiniz?

Gönül İşi Gönüllüleri’nin kendi halinde üyesi Evelyn Brandt, kocası Christopher’ın onun için uygun gördüğü role bürünerek yaldızlarla süslü hayatını yaşamaya devam etmektedir. Ta ki günün birinde kapısı hükümet görevlileri tarafından çalınana dek. Senatör adayı kocasının görevi kötüye kullanma suçuyla tutuklanmasının ardından, Evelyn için her şey değişir ve dünyası bir anda tepe taklak olur. Çünkü kocasının sakladığı sırlar yalnızca bununla sınırlı değildir.

Çok geçmeden her şeyini kaybeden Evelyn, uzun zamandır birilerinin ona biçtiği rolleri yaşamakla uğraştığından artık kim olduğunu bile bilmiyordur. Gidecek bir yerinin olmadığı en kötü günlerinde ona yardım eli uzatansa lise yıllarında eski kocasıyla ikisinin en yakın dostu olan Trevor Whitney’dir. Trevor, ona yalnızca kalacak bir ev vermekle kalmaz, aynı zamanda korkmadan kalbinin sesini dinlemesi için de yardımcı olmaya kararlıdır.

Öte yandan unuttuğu bir şey vardır. Kendi kalbinin sesi, asla dile getirmemesi gereken bir gerçeği haykırıyordur. Her şeye rağmen hem kendine hem de Evelyn’e mutluluğa giden yolu gösterebilecek midir?

(Tanıtım Bülteninden)

Editör : Çağla Dirice Çakır
Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Cindi Madsen - Sahte Nişan Gerçek Aşk Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Cindi Madsen - Sahte Nişan Gerçek Aşk, Cindi Madsen - Sahte Nişan Gerçek Aşk Pdf ve Cindi Madsen - Sahte Nişan Gerçek Aşk Pdf Ekitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Julia dedi ki:

  Gönderir misiniz lutfen?

 2. bam bam dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 3. şeyma dedi ki:

  gönderir misiniz?

 4. kitapkurdu dedi ki:

  gönderir misiniz?

 5. Arzu dedi ki:

  Merhaba, kitaplari seri olarak gondermeniz mumkun mu? Ilginiz icin teşekkür ederim.

 6. ilknur dedi ki:

  gönderebilirmisini<z

 7. kitapkurdu dedi ki:

  gönderir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık