E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Yabani Manolyalar Ahmet Altan Yeni Kitap OKu

12 ay önce
614 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Yabani Manolyalar Ahmet Altan Yeni Kitap OKu
Reklam

Hayatı, son bir beş dakika gibi, her bir dakikanın kıymetini bilerek yaşamak istediğimizde, saklamaya çalıştığımız, bastırdığımız bütün duygular ayaklanır. “Geniş zamanlarda” gizli yerlere kapatılmaya razı olsalar da, duygular bu kadar “dar ve kıymetli” bir zamanda yaşanmak, hissedilmek isterler. Hayatı o son beş dakika gibi yaşadığımızda, hayatın “son beş dakika” olduğuna karar verdiğimizde anlarız aslında kiminle olmak istediğimizi. Gerçek duygularımız, gerçek isteklerimiz, gerçek özlemlerimiz, gerçek ihtiraslarımız ortaya çıkar.

O son beş dakikada kendinize ihanet edemezsiniz çünkü.

Kendinize yalan söyleyemezsiniz orada.

Ama hayatı son beş dakika gibi yaşayamazsınız.

Bunu biliyorum.

Ama ya öyle yaşasaydınız?

Okuyucu YORUMLARI :

Nihayet Yazar Ahmet Altanın Beklediğim Kitabı Geçen Cuma Günü Everest yayınları Tarafından Raflarda yerini Aldı ve Bende Bunu öğrenir öğrenmez Gidip Hemen Aldım.ve Hemen Zaman Kaybetmeden istinaden Okudum.Kitap Denemelerden oluşuyor.Yani Bir Bakıma Hayattan Skeçler Diyebilirim.Beklentilerimin üstünde Bir kitap çıktı.Herkezin Okumasını Tavsiye Ederim.

Kitaptan Alıntılar :

“Karıncalar mevsimleri benden iyi bilirler, kış boyu saklandıkları yerlerden çıktıklarına göre mevsim değişmişti”

“Manolyaların “soylu” olanlarının beyaz çiçeklerini açmasına ise daha vardı, onlar hafifçe ekşimsi olan o dumanlı incecik kokularıyla yazın habercisi olacaklardı.”

“Bu “diriliş”in parçası olmak, kısa bir süreliğine bile olsa bütün varlığından kopup o anın içine dağılmak, kendinden başka bir şeye dönüşmek, sokakların sakin ılıklığında kendini yeniden bir daha doğurmak için bir coşku hissediyordu insan.”

“Ama bir yanımızla da, böyle bir bahar ılıklığının taze süt gibi kabarıp bizi yabani manolyalarıyla, tatlı akasya çiçeği kokularıyla, yeşil çimenlikleri, cömert aydınlığıyla sardığı bir anda sadece varolabilmenin, yaşamanın tadını ve anlamını kavrarız…”

“Hiçbir zaman kader tanrıçasına güvenmedim, bana huzur verdiği zamanlarda bile. Bana bahşettiği her şeyi (parayı, mevkii, gücü) öyle bir yere koydum ki geri almak istediği zaman beni rahatsız etmeden alabilsin. Bütün bu sahip olduğum şeylere belli bir mesafede durdum ki istediği zaman onları bulundukları yerden rahatça alsın, benden söküp koparmasın.”

Bir önceki yazımız olan Bay Mucize Debbie Macomber Yeni Kitap başlıklı makalemizde Bay Mucize, Bay Mucize Debbie Macomber ve Bay Mucize Debbie Macomber oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık