E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.68 TL

Vefa Enver – Çocuk Da Yapamadım Kariyer De E-kitap E-book indir

2 yıl önce
667 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Vefa Enver – Çocuk Da Yapamadım Kariyer De E-kitap E-book indir-Vefa Enver – Çocuk Da Yapamadım Kariyer De E-kitap indir-Vefa Enver – Çocuk Da Yapamadım Kariyer De indir-Vefa Enver – Çocuk Da Yapamadım Kariyer De E-book indir

Vefa Enver’in pembe dünyasının kapılarını Ephesus Yayınları aralıyor. Hasretle beklenen karakterlerle sizleri buluşturuyor. 4. baskısı ile “Çocuk da Yapamadım Kariyer de” efsanesi geri dönüyor! Birbirlerinden tamamen farklı üç arkadaş Ahu, Aslı ve Sibel’in kesişen hayatlarının hikâyesini okumak çok eğlenceli olacak.

Vefa Enver - Cocuk Da Yapamadim Kariyer De

Ahu kendini ispat etmek için kariyeriyle uğraşırken, Aslı iş hayatına tutunmakta geç kaldığını düşünüyor. Aralarında en umursamaz olan Sibel ise hayatın gerçekleriyle karşı karşıya. Kızlar kendi hayatlarındaki bilmeceleri çözmeye uğraşırken olan tabii ki sevgililerine oluyor! Bir arada olmaları da ayrılmaları da imkânsız olan çiftlerin aralarında geçenleri okuyanlar ise kendi hayatlarının nereye gittiğini sorgularken buluyor kendilerini. Vefa Enver’in çok sevilen kahramanları Ahu, Aslı ve Sibel’in hayatları öyle renkli ki okuduğunuzu unutup kendinizi onların arasında bulacaksınız. Bu zevk biraz daha sürsün isterseniz Bunu Sen İstedin ve Neyse Ki Çocuk Yaptım ile devam edebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Yasmin dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 2. kitapkurdu dedi ki:

  GÖNDERİR MİSİNİZ?

 3. Dilos dedi ki:

  Gonderirmisiniz lutfen

 4. Dilek dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 5. ZEKİYE dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 6. Doğa dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 7. Nurhayat dedi ki:

  Okumayı çok isterim

 8. Bedia dedi ki:

  Gönderirmisiniz lütfen

 9. ayşe dedi ki:

  gönderebilirmisin

 10. zuleyha dedi ki:

  Gönderir misiniz lutfen

Yorum Yaz


Yukarı Çık