E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.90 TL
EURO: 4.59 TL

Ücretsiz 9000 Devirde Aşk – Amy Fine Collins Ekitap

2 yıl önce
830 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Amy Fine Collins, Vanity Fair dergisine moda ve sanat konularında yazılar yazan başarılı bir genç kadın. Partiler, galalar ve gösterişli davetlerle geçen pırıltılı yaşantısı, tek bir noktada kabusa dönüşmektedir. Amy’nin araba sürme fobisi vardır. Bu fobisi onu, taksilere ve şoförlere bağımlı kılmaktadır.
9000 Devirde Ask - Amy Fine Collins
Amy, otuzlu yaşlarının ortalarında bu fobisini yenmeye karar verir ve Attila isminde bir Türk öğretmenden direksiyon dersleri almaya başlar.
Amy ve Attila arasındaki öğretmen – öğrenci ilişkisi zaman içinde sıcacık bir dostluğa dönüşür. Amy yüksek sosyete mensubu bir kadın, Attila ise özgür ruhlu bir adam. Birbirine tamamen zıt karakterli bu iki insan, farkında olmadan birbirlerinin hayatlarını etkilemeye başlarlar.
Araba sürüş teknikleri hakkında bilgi edinmek, bir arkadaşın insan hayatında neleri değiştirdiğini görmek ve araba korkusu olan ürkek bir kadının nasıl otomobil yarışçısı olduğunu bilmek istiyorsanız, bu macera dolu eğlenceli hikayeyi mutlaka okuyun.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam

Ücretsiz 9000 Devirde Aşk – Amy Fine Collins Ekitap Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mine dedi ki:

  merhaba,acaba Azra kohen aeden var mı?
  teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   yorum yaptıgınız gönderildi. Aradığınız yazarı arama kısmından aratarak ulaşabilirsiniz var ise yorum yazınca kitap gönderilecektir 🙂

 2. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık