E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk Pdf ekitap indir oku

2 hafta önce
119 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

İntikam için yola çıkanlar ölmeyi, öldürmeyi, kaybetmeyi ve kaybolmayı göze alabilirler. Peki ya âşık olmayı?

Elif, yaşadığı korkunç olaydan sonra hayatını değiştirmeye çalışırken hiç aklına gelmeyen bir sürprizle karşılaşıyor. Demir gibi soğuk ve karanlık bu genç adamın kokusu ona unutmak istediği şeyleri hatırlatırken, gözleri yeni bir dünyanın kapısına açılıyor. Hayatın, acılardan sonra mutlulukları da getirebileceğini kulağınıza fısıldayacak bu hikâyeyle sizin de ümitleriniz yeşerecek.
(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Camilla Monk - Kusursuz Elmas pdf ekitap indir ( Mücevherler Serisi 1 ) başlıklı makalemizde ( Mücevherler Serisi 1 ), Camilla Monk - Kusursuz Elmas ve Camilla Monk - Kusursuz Elmas pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Yağmur dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 2. Aylin dedi ki:

  Gönderir misiniz ?

 3. yve dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 4. naznaz dedi ki:

  gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık