E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Toni Blake Iyi Dilekler Yolu E-book Pdf indir

3 yıl önce
750 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Toni Blake Iyi Dilekler Yolu E-book Pdf indir, Toni Blake Iyi Dilekler Yolu E-book indir, Toni Blake Iyi Dilekler Yolu Pdf indir, Toni Blake Iyi Dilekler Yolu indir, Toni Blake, Iyi Dilekler Yolu E-book Pdf, Iyi Dilekler Yolu E-book, Iyi Dilekler Yolu E-book oku

Hayat tesadüflerle doludur. Üstelik birçoğu, haberimiz bile olmadan, bizim için yaşanır.

Lucky ve Tessayı birbirine bağlayan tesadüfler saymakla bitmez. Aynı kasabada doğup büyürler, aynı okula giderler, aynı kasabayı aynı zamanlarda terk edip yine aynı zamanlarda hayatın bozgununa uğrayarak geri dönerler. Bütün bunları yaşarken birbirlerinden haberdar bile değildirler. Yıllar sonra geri döndükleri Destinyde, yine bir tesadüf sonucu karşılaşır ve tanışırlar.

Toni Blake Iyi Dilekler Yolu

Karanlık geçmişinden kurtulmaya çalışan Lucky ile kronik hastalığı yüzünden zor bir hayat yaşayan Tessanın hikâyesi , hem eğlenceli hem de duygu dolu. Bir yandan çılgın, bir yandan da ayakları yere çok sağlam basan bir öykü. Okurken birçok duyguyu aynı anda hissedeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ebru Karataş dedi ki:

  merhaba gönderebilir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   merhaba gönderdim

 2. emin esin dedi ki:

  merhaba gönderebilirmisiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık