E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.67 TL

Tom Robbins – Parfümün Dansı E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.198 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Tom Robbins – Parfümün Dansı E-kitap Pdf indir-Tom Robbins – Parfümün Dansı E-kitap Pdf-Tom Robbins – Parfümün Dansı E-kitap

“Oyunculuk uçarılık değil, bilgeliktir” diyerek çılgınlık derecesinde ‘oyuncul’ romanları yazan Tom Robbins, bu romanda hayatımızı var eden en temel kavramlar hakkında düşünmeye ve insanın doğayla ilişkisinin kopma sürecinin anlatıldığı düşsel/tarihsel bir yolculuğa çağırıyor bizi. Batı’dan Doğu’ya, oradan da Yeni Dünya’ya uzanan, ölümsüzlüğü kovalayan ve yüzyıllar süren bir yolculuktur bu. Batı, acı çekmeyi seven, mantığa, bireyciliğe ve üretime tapınanların diyarıdır. Doğu, aşka, boş zamanda, münzeviliğe, bilinmezliğe hayatında yer veren insanların yaşadığı su ve parfüm diyarıdır. Yeni Dünya’da ise sadece ‘başarı’ ve hırs vardır. Yolculuğun en ilginç kişisi ise keçi ayaklı, zevk ve bereket tanrısı Pan’ dır.

Tom Robbins – Parfumun Dansi

Pan, insanların duyguları ile düşünceleri arasına duvar çekmeleri; yaşamak yerine, cennete kabul edilmek ve doğayı tahakküm altına almak için çalışmaları; dans, müzik ve aşkla ilgilenmek yerine, doğru ve yanlışla uğraşan Aristo, İsa ve Descartes’a inanmaları ile gücünü yitiren bir tanrıdır. Aynı zamanda Bay mantıksız, Bay İçgüdü, Bay Hayvani Sır, Bay Çingene, Bay Koku, Bay Aydedeye Havlayan, Bay şaşırtıp Kaçan, Bay Mastürbasyon, Bay İnatçı Güç Bay Küstahlık, Bay Doğa En İyisini Bilir…dir.Pan’ın en yakın arkadaşları ise, ‘İnsanın kalbiyle yaşamasını’ savunan kendi kendinin kralı Alobar ve Kama-Sutra’yı bütün incilikleriyle bilen koku bilgesi Kudra’dır. Bugün Pan’ın, Alobar’ın ve Kudra’nın izleyicileri günahlarından pişman olmayan günahkarlar, inançsızlar, şehvetli kadınlar, müzisyenler, aşıklar, asiler, şairler ve delilerdir.Bu kitapta hayatlarını bir ‘deney’ olarak yaşayanlar anlatılmaz. Onların okumalarına da gerek yoktur!..

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ayten dedi ki:

  Ben de istiyirum

 2. Altan GÖRGEÇ dedi ki:

  merhaba. Banada gönderirmisiniz?

 3. Guldun dedi ki:

  Kitabı ben de rica edebilir miyim?

 4. Orxan dedi ki:

  selam. bu kitapı ben de isterim. yollarsanız sevinirim.teşekkürler.

 5. Özge dedi ki:

  Bana da yollarsanız

 6. Mila dedi ki:

  merhaba. uzun zamandir bu e-kitabi ariyorum. benimle de paylasmaniz mumkun mu? tesekkurler.

  1. Kitapci dedi ki:

   o kitap şuanda mailinde iyi okumalar..

 7. şehriban dedi ki:

  kitabı yollarsanız sevinirim

 8. ayca dedi ki:

  guzel bir kitap gibi duruyor bana da yollarsanuz sevinirim

   1. Canan dedi ki:

    Merhabalar, bu kitabi hicbir yerde bulamadigim icin gondermenizi cok rica ediyorum.

    1. Kitapci dedi ki:

     bizde vardır hep 🙂

 9. alex dedi ki:

  şimdiden tskler

 10. ismetefe dedi ki:

  yollarmısınız

 11. Merve ÖZER dedi ki:

  Oyunculuğun ‘Bilgelik’ olduğunu savunan ve romanlarında hep bir film sahnesinden kesitler sunduğunu hissetmemize sebep olan Tom ROBBİNS bu seferde bizi kendi hayal gücümüzde bir oyunculuğa davet ediyor , bu bilet için Kitaptanitimlari.com’un değerli emektarlarına teşekkürler 🙂

  1. Kitapci dedi ki:

   iyi okumalar dilerim yorumunuz içinde teşekkürler..

Yorum Yaz


Yukarı Çık