E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti E-book Pdf indir

3 yıl önce
1.777 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti E-book Pdf indir, Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti E-book indir, Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti Pdf indir, Sylvain Reynard Gabriel’in Cenneti indir, Sylvain Reynard, Gabriel’in Cenneti E-book, Pdf indir
Gabriel’in Cehennemi ve Gabriel Arafta’nın uluslararası çok satan yazarı Sylvain Reynard’tan muhteşem bir final.

Profesör Gabriel Emerson, sevgili Julia ile birlikte yeni hayatına başlayabilmek için, Toronto Üniversitesi’ndeki görevini bırakmıştır. Birlikte her türlü soruna karşı koyabileceklerine emindir. Ve baba olmak için de sabırsızdır.

Sylvain Reynard Gabrielin Cenneti

Ama, öğrenci olmanın dayanılmaz stresi ile Julia’nın lisansüstü eğitimi, planlarını tehlikeye atmaktadır. Oxford Üniversitesi’nden akademik bir ders verme şansı verildiğinde; Bu araştırma sunumu nedeniyle önceleri Gabriel’in görüşleriyle çelişen bir durum yaşayıp karşı karşıya gelirler. Fakat Julia’nın kendinden emin ve dik duruşu bu sorunun üstesinden gelir. Ve Oxford’da geçmişlerinden bir çok kişi yeniden hayatlarında belirir; Julia’yı küçük düşürmeyi ve Gabriel’in karanlık sırlarından birini ortaya çıkartmayı amaçlayan eski bir düşman da buna dahildir.

Geri kalan karanlıkları ile yüzleşmek için Gabriel biyolojik ailesini daha detaylı araştırmaya karar verir. Ayrıca kendisi, Julia’yla aile olma ümidi üzerine şaşırtıcı etkiler yaratacak bir dizi olayı da başlatmış olur.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. berda dedi ki:

  gonderirimısınız

 2. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 3. serdar dedi ki:

  Gabrielin cenneti ni gönderirseniz sevinirim

 4. black dedi ki:

  Bana da gönderir misiniz?Çok teşekkürler.

 5. eda dedi ki:

  gonderırmısınız? tesekkurler…

 6. ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 7. ayşe dedi ki:

  gönderirmisiniz

 8. ceren dedi ki:

  gönderir misiniz ?

 9. kübra dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 10. İrem dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim 🙂

 11. turfan meriç dedi ki:

  banada yolarmısınız teşekürler

 12. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık