E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Suat Yağmuroğlu – Garantili Kız Tavlama Sanatı Pdf indir

6 ay önce
192 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Kitap Adı: Garantili Kız Tavlama Sanatı
Yazar: Suat Yağmuroğlu
Yayıncı: Seçme Kitaplar
Sayfa Sayısı: 160
– Teknik ve taktikler
– Kadirizm
– Cep ve mail için mesajlar
– İnternet kılavuzu

Her erkek iyi bir “kadın avcısı” olmak ister. İster ki; elinden uçanla kaçan kurtulsun. Ama yolunu yordamını bilmediği için, beceremez çoğunlukla. Becerenlere gıpta eder.
Oysa, kadın avcılığı bütün öteki avcılıklardan kolaydır. Sebebi şu: Her av, avcısından kaçtığı halde; kadın, avcısına koşar. Çünkü, o da kendi alanında bir avcıdır. İster ki, sizin gibi, onu anlayabilecek bir erkeği olsun.
Bu kitap, siz onlara koşarken, sizin; onlar size doğru koşarken onların önüne çıkan engelleri nasıl aşacağınızın ipuçlarını veriyor, ilkelerini öğretiyor.
Ama şoför okulları gibi… Yani, diplomayı aldıktan sonra biraz pratik yapmanız gerekecek yine de… Cep telefonunuz ve e-mail leriniz için mesajlar da kitabımızın çok seveceğiniz bölümlerinden biri.
Küçük bir internet kılavuzu da ekledik. Yeni başlayanlar ve çet yapmak isteyenler için…

Bir önceki yazımız olan Jesse Andrews Gıcıklar Yeni Pdf Ekitap indir 2017 başlıklı makalemizde Ekitap indir 2017, Gıcıklar ve Gıcıklar ebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık