E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu E-pub indir

3 yıl önce
1.326 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu E-pub indir, Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu E-pub, Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu E-kitap indir

Stefan Zweig Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu (Brief einer Unbekannten) adlı uzun öyküsünü 1920’li yılların ilk yarısında kaleme aldı. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nun kadın kahramanını sadece uzun bir mektubun yazarı olarak tanıyoruz. Kadının hayatı boyunca sevmiş olduğu erkek için kaleme aldığı bu mektubun “gönderen”inin adı yoktur.

Stefan-Zweig-Bilinmeyen-Bir-Kadının-Mektubu

Mektubun başında tek bir hitap vardır: “Sana, beni asla tanımamış olan sana”. Kadın büyük tutkusunu hep bir “bilinmeyen” olarak, yani tek başına yaşamaya razıdır, bu aşk öyküsünde “taraflar” değil, sadece tek bir “taraf” vardır. Böylesine, gerçek anlamda aşk denilebilir mi? Zweig okurunu, bir kez daha, insan psikolojisinde eşine pek rastlanmayan bir yolculuğa davet ediyor. Bu yeni yolculuğun sonunda “mutlak aşk” kavramının şimdiye kadar bilinmeyen kıyılarına varmayı amaçlamış olması da bir ihtimal!

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. belinda dedi ki:

  İSTİYORUMMMM

 2. Büşra dedi ki:

  gönderir misiniz

 3. merve dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 4. Arzu dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? Bir de yazarın Satranç, Hayatın Mucizeleri, Sabırsız Yürek, Üç Usta gibi çeşitli kitapları var. Elinizde olduğu kadar atabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  1. Kitapci dedi ki:

   elimdekini yolladım

 5. ramses dedi ki:

  Ben de göndermenizi rica ediyorum şimdiden teşekkürler

 6. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

 7. Kadir Hameş dedi ki:

  banada göndere bilirmisiniz teşekürler

 8. Elif dedi ki:

  Gönderenimize misin

 9. firdevs dedi ki:

  gönderirir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık