E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Sophie Kinsella – Beni Hatırladın mı Pdf ekitap indir

7 ay önce
441 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Bir sabah uyansanız ve hayatınız kusursuz olsa…?
Lexi, berbat bir trafik kazasının ardından hastanede gözlerini açıyor. Ona göre sene 2004. Kendisi yirmi beş yaşında ve çarpık dişli biri. Felaket bir aşk hayatına sahip. Ancak, her ne kadar inanamasa da, öğreniyor ki, sene aslında 2007 Lexi artık yirmi sekiz yaşında, dişleri inci gibi ve çalıştığı departmanın da patronu olmuş; üstelik de evli! Hem de yakışıklı mı yakışıklı bir milyonerle! Rüyalarındaki hayata aniden nasıl iniş yapıverdi böyle acaba?


Lexi şansına inanamıyor özellikle de nefes kesen yeni evini gördüğü zaman! Kocasını yeniden tanımaya başlayınca muhteşem bir evlilik hayatı olduğunu da öğrenecek, çok iyi biliyor. Üstelik sevgili kocası bir de ‘Evlilik Kitapçığı’ hazırlamış onun için.
Fakat Lexi yeni kimliği hakkında daha çok bilgi edindikçe, kusursuz hayatının yüzeyinde çatlaklar oluşmaya başlıyor. Eski dostlarının hepsi ondan nefret ediyor. İşine göz dikmiş, dişli bir rakibi var.
Bir de üstüne üstlük dağınık saçlı, seksi bir erkek çıkıp…
yeni bir bomba patlatıyor!
Yani, ne olmuş olabilir ki?
Lexi bir gün her şeyi hatırlayacak mı?
Ve hatırlarsa ne olacak?

“Yine kendine has Kinsella. Tam da yaz için biçilmiş kaftan.”
– Publishers Weekly

“Lezzetli bir roman, sayfalar parmaklarınızın arasından akarken hem karnınız ağrıyana kadar gülecek, hem de ara sıra kalbinizi ağrıtacak kederler yaşayacaksınız… Kinsella, hafıza kaybının ne ironik sonuçlar doğurabileceğini
sular seller gibi ifade ediyor.”
– USA Today

“Sophie Kinsella’nın alameti farikaları: Komedi, dürüstlük, tazelik.”
– Barnes and Noble

Sayfa Sayısı: 448

Baskı Yılı: 2014

Bir önceki yazımız olan Elizabeth Bevarly - Peşini Bırakmam Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Elizabeth Bevarly, Elizabeth Bevarly - Peşini Bırakmam ve Elizabeth Bevarly - Peşini Bırakmam ekitap indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Yasemin dedi ki:

  Gönderiri misin lütfen.?

 2. Livremonstre dedi ki:

  Gönderebilir misiniz 🤔

 3. kübra dedi ki:

  rica etsem gönderebilir misiniz?

 4. Şerife KILIÇ dedi ki:

  Gonderebilir misin

 5. Sirin dedi ki:

  Gonderir misiniz?

 6. şeyma dedi ki:

  gönderebilir misin?

 7. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 8. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık