E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Sherryl Woods Aşka Şans Ver E-Book E-kitap indir

11 ay önce
1.481 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Sherryl Woods Aşka Şans Ver E-Book E-kitap indir, Sherryl Woods Aşka Şans Ver E-Book indir, Sherryl Woods Aşka Şans Ver E-kitap indir, Sherryl Woods Aşka Şans Ver indir, Aşka Şans Ver E-Book E-kitap indir

Yıllar önce annesi tarafından terk edilmiş olmanın verdiği ıstırapla bir süre sonra New York’a yerleşen Abby, uzun zamandır hayalini kurduğu finans sektöründe nihayet kendine saygın bir yer edinmiş, eşiyle ayrıldıktan sonra ikizleriyle yeni bir düzen kurmuştur. Bir gün, küçük kız kardeşi Jess’ten gelen telefon her şeyi değiştirecek ve eski defterleri yeniden açacaktır.

Sherryl Woods Aska Sans Ver

Apar topar çocukluğunun ve ilk gençlik yıllarının geçtiği Chesapeake Kıyıları’na dönen Abby, Jess’in boyundan büyük bir işe kalkıştığını görür. Bu da yetmezmiş gibi, yıllar önce terk ettiği eski sevgilisi Trace de kasabaya geri dönmüştür.

Abby bir yandan ailesinin dağılan parçalarını yeniden bir araya toplamaya çalışırken diğer yandan da geçmişte olup biteni ve Trace’e olan hislerini yeniden tartacaktır.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Melis dedi ki:

  Gönderir misiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   eposta adresinize gönderildi 🙂

 2. didem dedi ki:

  gönderir misiniz?

 3. nazan dedi ki:

  çok teşekkür ederim emğinize

 4. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 5. habibe dedi ki:

  Gonderirmsnz

 6. Elif dedi ki:

  gönderebilirmisin acaba

 7. Tunzale dedi ki:

  gondere bilirmisiniz?)

 8. Hicran yıldız dedi ki:

  Çok teşekkür ederim.harikasınız!!!

 9. sevim dedi ki:

  mumkunse bu kıtabıda istıyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık