E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Shannon Stacey Küçük Bir Aşk Hikayesi E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
760 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Shannon Stacey Küçük Bir Aşk Hikayesi E-kitap Pdf indir, Shannon Stacey Küçük Bir Aşk Hikayesi E-kitap indir, Shannon Stacey Küçük Bir Aşk Hikayesi Pdf indir, Shannon Stacey Küçük Bir Aşk Hikayesi indir, Shannon Stacey, Küçük Bir Aşk Hikayesi E-kitap, Pdf indir

Keri Daniels, ülkenin en popüler magazin dergilerinden birinde çalışan bir muhabirdir. Yıllardır hayalini kurduğu editörlük koltuğuna ulaşmak için, patronunın ondan istediği çok zor bir işi yapmak zorundadır: ünlü ve münzevi bir yazar olan Joseph Kowalski’yle bir röportaj.

Shannon Stacey Kucuk Bir Ask Hikayesi

Keri için sorunlar tam olarak bu ismi duyduktan sonra başlar. Çünkü Joseph, lise yıllarında, kalbini paramparça ettiği gençlik aşkının ta kendisidir.Keri yıllar önce Joseph’i acımasızca terk ettiğini unutup,bu tanışıklığın röportajı yapmasını kolaylaştıracağını düşünürken, Joseph onunla aynı fikirde değildir.Onca zaman sonra ayağına gelen bu intikam fırsatını en iyi şekilde değerlendirecektir.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. bam bam dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 2. HATİCE dedi ki:

  GÖNDERİR MİSİNİZ

 3. ferhan dedi ki:

  Gonderirmisin

 4. Berrin Filiz dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. yasemin dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz.

 6. basak dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER

 7. reyhan dedi ki:

  Gonderirmisiniz.

 8. tülay dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz.

 9. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

 10. ayşe dedi ki:

  gönderirmisiniz

 11. Elif dedi ki:

  Gönderebilirmisb

 12. banu Karagöl dedi ki:

  Istiyorum

Yorum Yaz


Yukarı Çık