E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Sarah Jio Kimdir

2 yıl önce
1.520 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Sarah Jio Kimdir
Reklam

Yazar Sarah Jio Kimdir, Sarah Jio’nun Hayatı, Sarah Jio’nun Kitapları, Sarah Jio’nun Romanları, Sarah Jio’nun Çok Satan Kitapları, Sarah Jio’nun Biyografisi.

Sarah jio

Amerikalı gazateci, yazar Sarah Jio 18 Şubat 1978 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya geldi.

Çocukluk çağında yazarlığa merak salan Amerikalı güzel yazar Sarah Jio’nun romanları bir çok farklı dillere çevrilmiştir.

Sarah Jio’nun romanları İtalya, Fransa, Brezilya, Türkiye, Slovenya, Rusya, Çin, Norveç, Almanya, Litvanya, Polonya, İspanya ve diğerleri de dahil olmak üzere 27 ülkede yayımlanmıştır.

Sarah Jio’nun bir çok kitabı The New York Times çok satanlar listesinde yer almaktadır.

Türkiye’de geniş bir okuyucu kitlesi olan Amerikalı yazar Sarah Jio’nun Gündüzsefası, Yağmur Sonrası, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya kitapları yayınlandığı her ülke de büyük ilgi görmüştür.

Orijinal adı The Bungalow olan Türkiye de ise Yağmur Sonrası adıyla çıkan kitabı, orijinal adı Blackberry Winter olan Böğürtlen Kışı ve orijinal adı The Violets of March olan Mart Menekşeleri kitabı Türkiye’de bir hayli ilgi görmüştür.

Bir önceki yazımız olan Sylvia Day Kimdir başlıklı makalemizde Sylvia Day, Sylvia Day eserleri ve Sylvia Day hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık