E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Sarah Jio – Böğürtlen Kışı E-book E-kitap indir

2 yıl önce
834 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Sarah Jio – Böğürtlen Kışı E-book E-kitap indir-Sarah Jio-Böğürtlen Kışı E-book E-kitap indir-Böğürtlen Kışı E-book-Böğürtlen Kışı E-kitap-Böğürtlen Kışı

“Canım Daniel’ım,

Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum.”

Vera Ray 1933 yılının o karlı mayıs akşamında üç yaşındaki oğlu Daniel’ı son kez öptüğünü bilmiyordur. Her ne kadar oğlunu yalnız bırakma düşüncesinden nefret etse de hayatlarını devam ettirmek için çalışmak zorundadır. Tek avuntusu, gün ağardığında küçücük oğluna sarılacak olmasıdır. Ancak Vera geri döndüğünde karşılaştığı manzara, Daniel’ın boş yatağıdır. Bir de karlar içine gömülmüş olan oyuncak ayısı.

Sarah Jio - Bogurtlen Kisi

Seksen sene sonra Seattle yine mayıs ayında karlar altındadır. Köklü bir gazetede muhabir olan Claire Aldridge, bu doğaüstü olayı haber yapacaktır. Araştırmalarına devam eden Claire, küçük çocuğun bu zamana kadar sonuçlanmamış kaçırılma davasıyla karşılaşır. Evlat kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Claire, bu olayı çözmeye karar verir. Ancak çözdüğü her düğümün, onu Vera’yla olan bağlantısına yaklaştırdığından habersizdir…

Böğürtlen Kışı aşkı, umudu ve umutsuzluğu derinden anlatan muhteşem bir kitap. Bu öyküyü yüreklerinizden kolay kolay silip atamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mislina dedi ki:

  serisini gönderebilir misiniz

  1. Kitapci dedi ki:

   yorum yazdıgınız kıtap gönderıldı

 2. Büşra dedi ki:

  bu kitabı okumak istiyorum gönderirseniz sevinirim.. Teşekkürler..

 3. Kartal KAYA dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 4. Ayşenur dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 5. Pınar metin dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 6. Dilek Güngör dedi ki:

  Rica etsem gönderebilirmisiniz

 7. tulay dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

   1. tulay dedi ki:

    Gönderiniz için teşekkürler ama agapi ölümsüz aşkı yollamışsiniz

    1. Kitapci dedi ki:

     :)) oda bonus olsun sana bunuda yolliyim

 8. melike dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? 🙂

 9. Tuana dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz acil biraz

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi acilden

Yorum Yaz


Yukarı Çık