E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Sarah J. Mass Karanlık Taç (Cam Şato Serisi 2) Ekitap indir

2 yıl önce
986 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Sarah J. Mass Karanlık Taç (Cam Şato Serisi 2) Ekitap indir-Sarah J. Mass Karanlık Taç (Cam Şato Serisi 2) Ekitap-Sarah J. Mass Karanlık Taç (Cam Şato Serisi 2)

Sarah J. Mass Karanlık Taç
Karşınızda Kralın Şampiyonu Celaena Sardothien. Güzel Ölümcül Efsanevi Celaena şeytanın buyruklarını yerine getiren zalim bir suikastçı mı? Gerçek sevgiyi arayan tutkulu bir âşık mı?
Kralın bir numaralı suikastçısı olan Celaena, sarayın en korkulan kadını. Ne kadar kan dökerse o kadar özgür olabiliyor. Ama üstlendiği her ölüm, söylediği her yalan, sevdiklerini tehlikeye bir adım daha yaklaştırıyor. Yüzbaşı Westfall ve Prens Dorian onu korumaya devam etseler de, Celaena korkunç bir gecede, büyük bir trajedi yaşayacak. Celaena ne için savaşacak: Özgürlüğü mü, kalbi mi yoksa krallığının geleceği için mi?
Sayfa Sayısı: 500
Serinin İlk Kitabi için Burayı Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ilknur dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 2. Mary dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 3. Öznur dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 4. TUĞBA dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 5. ozlem dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

 6. derin dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 7. bookworm dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık