E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Samantha Shannon – Kemik Mevsimi 2017 Pdf Ekitap indir

5 ay önce
205 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Samantha Shannon – Kemik Mevsimi 2017 Pdf Ekitap indir

İnsanların Zihnine Sızan Bir Casus

 

2059. Dünyanın büyük şehirlerinin bir kısmı Sion isimli bir güvenlik gücünün kontrolü altındadır. Paige Mahoney, Yedi Mühür olarak bilinen gizli bir örgütte, Sion Londra’nın yeraltı suç şebekesi için çalışmaktadır. Yaptığı iş, insanların zihinlerine girerek bilgi toplamasını gerektirmektedir. Paige bir rüyagezer, nadir bulunan bir durugörücüdür ve bu dünyada durugörücüler nefes almakla dahi vatana ihanet etmektedir.

 

İki Yüz Yıl Boyunca Gizli Kalmış Bir Hapishane

 

Yağmurlu bir günde yakalanan Paige’in tüm hayatı sonsuza dek değişir; karşısında Sion’dan da kötücül bir güç vardır. İki asır önce haritadan silinmiş ve başka bir dünyadan gelen, son derece güçlü bir ırk tarafından yönetilen Oxford şehri durugörücü hapishanesi olarak kullanılmaktadır. Refaim olarak bilinen bu ırk için durugörücüler paha biçilmezdir… Ordularının askerleri olarak.

 

Yıkılması Gereken Duvarlar

 

Paige, Refaim bekçisi ve onun eğitimini üstlenen Gardiyan’a verilir. Artık Gardiyan onun efendisidir. Ve düşmanı. Paige ancak öldüğünde özgür kalabileceği bu hapishanede eğitilmeye göz yummak zorundadır…

 

 

“Müthiş. Destansı.”

-The Times-

 

“Uluslararası çoksatan listelerini sarsacaknitelikte bir İngiliz yazar geliyor.”

-The British Fantasy Society-

 

 

“Fantastik edebiyatta etkileyicive yeni bir ses.”

-USA Today-

 

“Korkutucu ve zekice… Shannon serinin devamında ne kadar yaratıcı olacağını gözler önüne sermiş. Olağanüstü…”

-Washington Post-

 

“Samantha Shannon, geleceğihiç de distopik görünmeyenbir genç yazar.”

-Stylist-

 

“Altı kitap olması planlanan seride Shannon yarattığı eşsiz dünyanın derinliklerine inerken okurlarının onu takip edeceği şüphesiz.”

-Tom Shippey, Wall Street Journal-

 

“Karanlık ve detaylarla örülmüşbir fantastik eser… Samantha doğuştan öykücü.”

-Observer-

 

“Biraz fantastik, biraz distopik ama tamamı entrika dolu. Müthiş boyutlarda bir dünyaya Tolkienvari terimler ve haritalar eklenmiş.”

-Vogue-

 

“Zekice yazılmış, cesaret ve iyilik dolu, her şeyin üstünde bir sevgiyi ve özgürlüğe ulaşmayı anlatan bir öykü… Oldukça yetenekli bir yazarın ilk fantastik eseri.”

-Booklist-

(Tanıtım Bülteninden)

 

Editör : Çiçek Eriş
Sayfa Tasarımı : Cansu Gümüş
Çeviri : Selim Yeniçeri

Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 504

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Baskı

Bir önceki yazımız olan Roshani Chokshi - Yıldızlara Sarılı Kraliçe Yeni Pdf Ekitap indir 2017 başlıklı makalemizde Roshani Chokshi, Roshani Chokshi - Yıldızlara Sarılı Kraliçe Yeni Pdf Ekitap ve Roshani Chokshi - Yıldızlara Sarılı Kraliçe Yeni Pdf Ekitap indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık