E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Sabrina Jeffries Son Çarem Pdf E-kitap indir

7 ay önce
430 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Sharpe ailesinin en genç kızı, büyükannesinin ultimatomuna karşılık evlenebileceği birilerini bulmak konusunda bir plan yapınca, Jackson Pinter bunu engellemek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verdi… Leydi Celia Sharpe, birkaç uygun damat adayından evlilik teklifi alıp, büyükannesine ultimatomunun anlamsız olduğunu göstermeyi umut ediyordu. Üstelik bu planı işe yaramazsa, evlenebileceği bir koca adayı da elinde olacaktı.
Ancak aile için çalışan ve Celia’nın damat adaylarını araştırması için görevlendirdiği polis memuru Jackson Pinter, bütün adaylarda bir kusur bularak onun bu planını mahvetmeye kararlıydı. Celia ise bunun nedenini, Jackson Pinter’la beraber kendi ailesinin cinayetini araştırmaya başladığında anlayacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)
Sayfa Sayısı: 391
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları
Sabrina Jeffries Son Çarem Pdf E-kitap indir

Bir önceki yazımız olan Celeste Bradley - Hayallere Kapılma Pdf Ebook indir başlıklı makalemizde Celeste Bradley - Hayallere Kapılma ePub eBook Download PDF e-Kitap indir, Celeste Bradley Hayallere Kapılma ve Celeste Bradley Hayallere Kapılma Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. naznaz dedi ki:

  gönderir misiniz?

 2. zeynep dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 3. Tuğçe dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 4. ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 5. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 6. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 7. ayşe dedi ki:

  gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık