E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

S. L. Jennings – Günahkar Yeni Pdf indir 2017 – Yedi Günahkar Serisi 1

4 ay önce
339 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Yirmi iki yıl önce annemin soğuk ve ıslak rahminden koparılıp Şikago’nun beton kucağına, pislik ve yoksulluğuna bırakıldım. İstatistiklere bakılırsa, bu sokaklarda, on sekiz yaşımdan sonrasını görmemem gerekirdi. Ama kaderin bambaşka bir planı vardı. Tek bir amaç için doğmuştum: Yaşadığım dünyaya yıkım ve ölüm getirmek. Düşüncelerim saf güçtü benim. Sözlerim silahım olmuştu. Kötülükten doğmuştum ama onlar Tanrı’nın lütfuyla beni kurtuluşa taşımaya çalıştılar. İlk yaptıkları ise beni öldürmeye çalışmaktı. Kendilerine ‘Yedili’ diyorlar. Onlar günahın ve kurtuluşun elçileri, zamanın başından beri korktuğumuz her şey onlar. Liderleri ise en ölümcül olanları. O asla kaybetmez. Taviz vermez. Hepsinden önemlisi, fâni zayıflıklara yenik düşmez. Yani benimle tanışana kadar bu böyleydi. “Bir milyon insanı kurtarmak için birini öldür.” Beni esir aldığında ilk söylediği buydu. Beni kollarının arasına aldığı andan itibaren aklına kazımaya çalıştığı şey, tam olarak buydu.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Çeviri : Canan Eren

Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 448

Ebat : 14×21

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Kristen Proby - Oyna Benimle Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Kristen Proby, Kristen Proby - Oyna Benimle ve Kristen Proby - Oyna Benimle ebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Hülya kaplan dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler 😊

 2. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

 3. Books dedi ki:

  Gönderebilir misiniz acaba

 4. deniz dedi ki:

  gönderirmisiniz

 5. ferhan dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık