E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Robyn Dehart – Sırrın Bende Saklı Pdf Epub indir

8 ay önce
516 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Robyn Dehart – Sırrın Bende Saklı Pdf Epub indir-Robyn Dehart – Sırrın Bende Saklı Pdf Epub-Robyn Dehart – Sırrın Bende Saklı Pdf

Leydilerin Amatör Dedektiflik Kulübü’nde kimler var? Gerçek hayatta yaşanan gizemleri çözmek için bir araya gelen sıra dışı, dört güzel kadın mı?

Yoksa Evlenme umudunu yitiren, yirmi yaşını geçmiş, zaman geçirebilecek herhangi bir şey bulamayan dört yakın arkadaş mı?

Babasının paha biçilemez Antik Mısır heykelinin çalınmasıyla Leydi Amelia Watersfield’in kurduğu dedektiflik kulübünde işler karışır. Asıl oyun şimdi başlamaktadır. Amelia bu davada kendisine yardımcı olacak yakışıklı, zeki ve nefes kesici dedektifi daha yakından tanımak için can atmaktadır. Kim bilir belki de bu adam rüyalarını süsleyen dedektif Sherlock Holmes’un ta kendisidir.

Dedektif Colin Brindley kendisini adeta Watson olarak gören bu tatlı belayı başlangıçta başına sarmak istemez. Ama Amelia güzel olduğu kadar cesur ve zekidir. Ve usta hırsızı yakalamak için giriştikleri bu kovalamaca sonunda, çalınan en değerli hazine Colin’in kalbi olacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2014

Bir önceki yazımız olan Cennetin Ateşi - Gaelen Foley Pdf epub indir başlıklı makalemizde Cennetin Ateşi, Cennetin Ateşi Gaelen Foley ve Cennetin Ateşi Gaelen Foley Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Erengül dedi ki:

  banada gönderir misiniz?

 2. ArukaS dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 3. pinar dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 4. Yabanmersini dedi ki:

  Gönderebilir miisniz?

   1. Yabanmersini dedi ki:

    Teşekkürler

 5. Ebru dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 6. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz

 7. Ayşegül dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 8. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz Teşekkürler

 9. ebru dedi ki:

  Gönderebilir misiniz…

 10. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık