E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Rick Riordan – Gizli Kahin pdf ekitap indir Apollon’un Görevleri Serisi 1 2017

7 ay önce
554 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)

Bir ölümsüzü nasıl cezalandırırsınız?
Tabii ki onu insana dönüştürerek.

Babası Zeus’un gazabını üzerine çeken Apollon Olimpos’tan kovulur. Güçsüz ve aklı bir hayli karışık bir halde New York’ta uyandığında başına gelenleri anlar: On altı yaşında, sivilceli bir erkek çocuğuna dönüştürülmüştür! Şimdi, ilahi güçleri olmadan modern dünyada ayakta kalmanın ve Zeus’un sevgisini tekrar kazanmanın bir yolunu bulmak zorundadır, ama nasıl?

Apollon’un onu ölü görmekten çok keyif alacak bir sürü tanrı, yaratık ve ölümlü düşmanı vardır. Olimposlu’nun kesinlikle, acilen yardıma ihtiyacı var ve de gidebileceği tek bir yer: Modern yarı tanrıların eğitim gördükleri Melez Kampı.

Bir önceki yazımız olan Hande Altaylı - Kahperengi Pdf ekitap indir oku başlıklı makalemizde Hande Altaylı, Hande Altaylı - Kahperengi Pdf ve Hande Altaylı - Kahperengi Pdf ekitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Thalia dedi ki:

  Lütfen bana da gönderin

 2. Semra dedi ki:

  Bana da gönderebilir misiniz?

 3. Berra dedi ki:

  Lütfen bana da gönderin

 4. Annabeth dedi ki:

  Lütfen bana da gönderin

 5. Dilara dedi ki:

  Bana da gönderir misiniz

 6. birisi dedi ki:

  bana da gönderin lütfen

 7. Yabanmersini dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık