E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • rk lilley yerde pdf
 • yerde rk lilley pdf indir

R.K. Lilley – Yerde E-book Pdf indir

2 yıl önce
953 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

R.K. Lilley – Yerde E-book Pdf indir-R.K. Lilley – Yerde E-book Pdf indir-R.K. Lilley – Yerde E-book Pdf indir-R.K. Lilley – Yerde E-book Pdf indir-R.K. Lilley – Yerde E-book

R.K. Lilley - Yerde

James ve Bianca’nın hikâyesi Havada üçlemesinin fırtınalı son kitabıyla nihayete eriyor. Kısa ama azimli bir flört döneminden sonra elinden geleni yapmış olsa da Bianca artık James’e karşı duyduğu hislerini daha fazla inkâr edemez ve onun da kendisine ne kadar ilgi duyduğunu görmezden gelemez. Ona hiç de uymayan bir şekilde bütün endişelerini bir kenara bırakıp bu esrarengiz milyonerle birlikte yaşamayı kabul eder. Gözünü karartıp attığı bu adım muhteşem bir şeyin başlangıcı mı olacak, yoksa çok erken ve çok hızlı mı davrandı?

İkisinin de reddedemeyeceği şekilde birbirlerine duydukları ihtiyaç büyürken, kontrolleri dışındaki olaylar ikisini ayırmak için araya girer. Bianca’nın ölmesini isteyen korkunç tehlikenin ve James’in kaçamadığı uygunsuz geçmişinin tuzaklarının ortasında, bu iki tutkulu âşık sonsuza kadar mutlu olabilecekleri bir şansı yakalayabilecek mi dersiniz?

 

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

 • rk lilley yerde pdf
 • yerde rk lilley pdf indir
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Dilos dedi ki:

  Gonderirmisiniz lutfen

 2. Tuba dedi ki:

  Gönderir misiniz

 3. naz dedi ki:

  gönderir misiniz ? (:

  1. Kitapci dedi ki:

   tabiki iyi okumalar

 4. afife dedi ki:

  Ve bu? 🙂

 5. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 6. tuğba dedi ki:

  gönderirimisiniz

 7. ipek dedi ki:

  atarmısın

 8. gizem dedi ki:

  Teşekkürler:)

 9. Yasemin dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim

 10. reyhan dedi ki:

  Gonderirmisiniz.

 11. sena dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi e-posta adresinizi kontrol ediniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık