E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Priscille Sibley Yıldız Tozu Pdf indir

3 yıl önce
1.195 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Priscille Sibley Yıldız Tozu Pdf indir, Priscille Sibley Yıldız Tozu e-book indir, Priscille Sibley Yıldız Tozu Pdf e-book indir, Priscille Sibley Yıldız Tozu indir, kitap indir, pdf, pdf indir

Bir aşk, kaç hayat eder?

Başarılı cerrah MatthewBeaulieu’nun bildiği tek hayat, çocukluğundan beri âşık olduğu kadın, yani Elle’dir. Ne var ki böyle büyük bir aşk için bile her şey tozpembe değildir. Elle ve Matt ne kadar isteseler de bir türlü evlat sahibi olamıyordur. Çünkü Elle’in hiçbir hamileliği sağlıklı bir şekilde sonlanmaz.

Priscille Sibley - Yildiz Tozu

Ancak kaderin kötü sürprizleri bununla da sınırlı kalmayacaktır. Matt’in tüm dünyası Elle’in kaza geçirdiği haberiyle yıkılır. Bitkisel hayata giren Elle, sağlıklıyken açıkça bu şekilde hayatta tutulmak istemediğini belirtmiştir. Fakat Matt’in biricik aşkının isteğine rağmen onu hayatta tutmak için çok önemli bir nedeni vardır: Elle bir kez daha hamiledir.

Aynı bedendeki iki ayrı hayat, aynı kalpteki iki ayrı sevgi. Artık Matt yüreğini parçalayan o sorunun cevabını vermek zorundadır. Canından çok sevdiği eşi mi? Yoksa evladı mı?

Yıldız Tozu, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek bir başyapıt. Okurken gözyaşlarınıza hâkim olamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ayşenur dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 2. Gül dedi ki:

  Gönderir misini? 🙂

 3. Berrin Filiz dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 4. derya dedi ki:

  Gonderir misiniz?

 5. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 6. zuleyha dedi ki:

  Rica etsem gonderirmisiniz

 7. seyit dedi ki:

  merhablar tekradan ben izine ayrıldım birkac gün birkac güzel kitap okumalıyım elinize saglık süper bir iş yapıyorsunuz tesekürler aldatmak kitabına basladım bugün göndermisniz onun içinde tesekürler bu kitabıda gönderebilirmisiniz saygılar

 8. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

 9. Bilge dedi ki:

  Tesekkurler..

 10. leyla dedi ki:

  gönderir misiniz ?

 11. Elif dedi ki:

  Gönderirmisin

 12. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

Yorum Yaz


Yukarı Çık