E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Pinkfreud – Türk Kızının 50 Tonu Pdf indir

8 ay önce
483 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Pinkfreud – Türk Kızının 50 Tonu Pdf indir-Pinkfreud – Türk Kızının 50 Tonu Pdf-Pinkfreud – Türk Kızının 50 Tonu

Pelin kendi değimiyle bencil, yalancı, samimiyetsiz biri olarak kendini değerlendirmektedir. Bu yüzden de ancak ki Ali’ gibi birinin kendine katlanıp tahammül edebileceğini düşünmektedir.
Yalnız Pelin her ne kadarda kendi dengi ve bulabileceği en iyi erkek olarak Ali’yi düşünse de ikiside çok farklı karakterlerdedir. Bu ilginç ve eğlenceli hikayenin gideceği noktalar sizi şaşırtacak gibi duruyor.

Türk Kızının 50 Tonu Hakkında

“Benim gibi bencil, çıkarcı, hatta çoğu zaman yalancı, yüzeysel ilişkiler uzmanı birini ancak Ali gibi biri sever diye düşündüm. Benim kadar kusurlu birini ancak onun kadar kusurlusu severdi. İyi bir insanın beni sevemeyeceğini, sevmeyeceğini düşündüğümden Ali’yi tüm hataları ve kötülüğüyle kabul ediyordum. Hak ettiğim şeyin, bu olduğuna inandırmıştım kendimi. Ona olan aşkım bir şekilde kendimi cezalandırma yöntemimdi. “Birbirine taban tabana zıt iki karakter Pelin ve Ali’nin olmayanı oldurmaya çalışmasını Pinkfreud’un eğlenceli kaleminden okuyacağız.

Bir önceki yazımız olan Meral Kır Yolum Aşka Düştü Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Meral Kır Yolum Aşka Düştü, Meral Kır Yolum Aşka Düştü Ekitap indir ve Meral Kır Yolum Aşka Düştü Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. cemile dedi ki:

    gönderir misiniz ?

  2. Yasemin dedi ki:

    Ilginç gibi duruyor bunuda gonderirmisiniz

  3. Sirin dedi ki:

    Gonderebilirseniz sevinirim ..

Yorum Yaz


Yukarı Çık