E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Pencereme Aşk Kondu Lavyrle Spencer Pdf E-Kitap İndir

2 yıl önce
839 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Pencereme Aşk Kondu Lavyrle Spencer Pdf E-Kitap İndir-Pencereme Aşk Kondu Lavyrle Spencer Pdf E-Kitap-Pencereme Aşk Kondu Lavyrle Spencer Pdf-Pencereme Aşk Kondu Lavyrle Spencer Pdf indir
Yeniden mutlu olabilmelerinin tek yolu vardı: Mavi mutluluk kuşunu beklemekten asla vazgeçmemek Ya kavrulmuş topraksındır, ya da taze bir yağmur…

pencereme-ask-kondu-lavyrle-spencer-pdf-e-kitap-indir

Elly
Kasabada ona herkes Deli Elly diyordu fakat onun bunu umursadığı pek görülmemişti. Eksantrik bir aile içinde katı kurallar altında eve hapsedilmiş ve kendi hayatına bile dışardan bir gözle bakmaya alışmıştı. Şimdiyse elinden tutmak zorunda olduğu iki küçük çocuk, dünyaya gözlerini açmaya hazırlanan bir bebekle yapayalnız kalmıştı.
Will
Yolu Whitney’e düştüğünde onu nelerin beklediğiyle ilgili en ufak bir fikri yoktu. Karanlık geçmişini akan bir nehir gibi geride bırakmak istiyordu. Daha önce ona hiç iyi davranılmamış, evi diyebileceği bir sığınağı olmamıştı. Şans kapısını asla çalmayacaktı. Onu gidip bulması gerekiyordu.
Hayat uzun, dolaşık bir yumak gibi göründüğünde aşk iki nefes arasında çıkagelir ve sihirli bir ilmek gibi tüm örgüyü değiştirebilir.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. seval dedi ki:

  gönderir misiniz lütfen

 2. Fatosh dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz?Teşekkürler…

  1. Kitapci dedi ki:

   mail sisteminde sıkıntı var sanırım ulaşmıyor size

 3. kitapkurdu dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 4. nrdan dedi ki:

  gönderir misiniz?

 5. ayşe dedi ki:

  gönderirmisiniz

 6. esmanur dedi ki:

  Yollar mısınız rica etsem 🙂

Yorum Yaz


Yukarı Çık