E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

P.C.Cast Sonsuz Aşk E-book E-kitap indir

3 yıl önce
1.380 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

P.C.Cast Sonsuz Aşk E-book E-kitap indir, P.C.Cast Sonsuz Aşk E-book E-kitap, P.C.Cast Sonsuz Aşk E-book, P.C.Cast Sonsuz Aşk indir, P.C.Cast, Sonsuz Aşk E-book, E-kitap indir

Claudia Gray, çok satan Evernight serisi romanından Patrice’nin geçmişini ve İkinci Dünya Savaşı’nda ölümlü bir askerle olan ilişkisini araştırır.Lili St. Crow, bizi St. Mary’s Katolik kolejine götürür. Burada sevgisiz bir kızın, en yakın arkadaşını öldürdüğüne inandığı erkekten bir türlü uzak duramayışına şahit oluruz.Wicked serisinin yazarı Nancy Holder, yüzyıllardır çok sevdiği Juliet’inin dönüşünü bekleyen ölümsüz bir Romeo ile, Romeo ve Juliet’i yeniden canlandırır.Heather Brewer, sevdiği erkekle kaçırılıp buz gibi bir bodrum katta kilitli halde uyanan ve isimlendirmeye bile cesaret edemediği bir canavarla karşılaşan genç bir kızın hikâyesini anlatır.

P.C.Cast Sonsuz Ask

Rachel Caine, çok satan kitabı Morganville Vampirleri serisinin son doğaüstü tehdidin, orada yaşayan insanların hayatlarına değil de Eve’ye ve Michael’ın aralarındaki bağa yönelik olduğu olaylarına döner. Ve Shade’in yazarı Jeri Smith-Ready, bizi vampirleri, ailesi ve hayalleri arasında kalmış bir kızı ve ona yardım etmek için her şeyini vermeye hazır bir oğlanı saklayan çingene topluluğuyla tanıştırır.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Merve dedi ki:

  Gönderir misiniz

 2. Merve dedi ki:

  Merhabalar morgan rice vampir mektupları 6. Kitap ve devamı varmı varsa gönderir misiniz

 3. Zekiye dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 4. sevgi dedi ki:

  gönderirmisiniz

 5. Tuozzz dedi ki:

  Gönderebilir misin?

 6. bahar dedi ki:

  Gönderebilir misin?

 7. Dilek Güngör dedi ki:

  Rica etsem gönderebilirmisiniz

 8. Berrin Filiz dedi ki:

  Göderir misiniz?

 9. arthemis dedi ki:

  gönderebilirmisiniz

 10. Betül dedi ki:

  Gönderir misiniz acaba? Şimdiden teşekkürler

 11. elifersan dedi ki:

  gönderirmisin

 12. Gül ayşe dedi ki:

  Gönderir misiniz acaba? Şimdiden teşekkürler 🙂

 13. Çağla dedi ki:

  istek yapabiliyomuyuz

 14. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

Yorum Yaz


Yukarı Çık