E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Nora Roberts Kara Cadı E-kitap E-book indir

3 yıl önce
1.874 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)

Nora Roberts Kara Cadı E-kitap E-book indir, Nora Roberts Kara Cadı E-kitap indir, Nora Roberts Kara Cadı E-book indir, Nora Roberts Kara Cadı indir, Nora Roberts ,Kara Cadı E-kitap ,E-book indir

ilgisiz anne babası yüzünden Iona Sheehan, adanma ve kabul edilme özlemi duyarak büyür. Büyükannesinden her ikisini de nerede bulacağını öğrenir: yemyeşil ormanlar, göz kamaştıran göller ve efsanelerle dolu bir ülkede.
İrlanda.

Nora Roberts Kara Cadi

Iona bir at çiftliğinde iş bulduğunda, işletmenin sahibi olan Boyle McGrath ile tanışır. Bir kovboy, bir korsan ve vahşi bir kabile savaşçısı gibi görünen Boyle, Iona’nın en büyük üç fantezisinin birleşimidir.

Iona burada kendisi için bir yuva kurabileceğini -ve bu Boyle’a sırılsıklam âşık olmak anlamına gelse de- hayatını dilediği gibi yaşayabileceğini fark eder.

Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Iona’nın ailesine yüzyıllardır musallat olan ve mağlup edilmesi gereken kadim bir kötülük vardır. Umut ve sevgi için aile ve arkadaşlar hem birbirleriyle hem de birbirleri için savaşacaklardır…

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ümmü dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 2. Nilgun dedi ki:

  Gonderebilir misiniz?
  Tesekkurler.

 3. Fatma dedi ki:

  gönderir misiniz ? Saygılar…

 4. emin esin dedi ki:

  gönderirseniz teşekkürler

 5. ayşe dedi ki:

  gönderirimisiniz. teşekkürler

 6. Ebru dedi ki:

  ilginç bir konu gönderebilir misiniz…

 7. aysun dedi ki:

  gönderirimisiniz.

 8. Elif dedi ki:

  gönderirmisiniz

 9. şehima dedi ki:

  gönderir misin teşekkürler.

 10. aysun dedi ki:

  bu kitabı bekliyordum gönderir misiniz teşekkürler.

Yorum Yaz


Yukarı Çık