E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Nicola Cornick Maskeli Aşk Ekitap indir 2015

2 yıl önce
1.250 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Nicola Cornick Maskeli Aşk Ekitap indir 2015-Nicola Cornick Maskeli Aşk Ekitap indir-Nicola Cornick Maskeli Aşk Ekitap-Nicola Cornick Maskeli Aşk Ekitap ücretsiz

Nicola Cornick - Maskeli Aşk

Sadece aşk, bir kadının maskesini düşürebilir… Muhteşem Kızlar

Azılı eşkıya çetesi Muhteşem Kızlar güçsüzleri savunmak için Kuzey Yorkshire’ın yabani tepeleri ve vadilerinde at koşturmaktadır. Cesurca, Robin Hoodvari maceralara atılan bu kadınlar, topluma adalet getirmeye çalışırken ülkenin adalet sisteminden kaçabilecekler midir?
-Gizem Avcısı-

Binbaşı Nick Falconer, Muhteşem Kızlar’ın maskesini düşürmek üzere Londra’dan gönderilmiştir. Ancak bir grup zalim kadın bulmayı beklerken karşısına dul bir hanımefendi olan Marina Osborne çıkar. Genç adam bu gizemli ve güzel kadının, Muhteşem Kızlar’dan biri olduğuna inanamaz. Çekici asker, genç kadının bedeni, ruhu ve sırlarını ele geçirmek için ikisini de yakan bir tutkuyla onu baştan çıkarmaya çalışırken kendi duygularına hâkim olabilecek midir?

“Maskeli Aşk, özgürlük ve esaret kavramlarını, bunların insan kalbine neler yapabileceğini sorgulayan, merak uyandırıcı ve kışkırtıcı bir hikâye. Sempatik bir kadın, cesur bir erkek, macera ve gizem, karşı konulamaz çekim ve şehvet. Kesinlikle okunmalı!”
-Romance Reader’s Connection-

Sayfa Sayısı: 336

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Zeynep dedi ki:

  Gönderebilir misiniz lütfen çok teşekkür ederim 😊

 2. Ebru dedi ki:

  gönderir misiniz lütfen

 3. Güleser dedi ki:

  Gönderebilir misiniz.

 4. Cey dedi ki:

  Gönderir misiniz

 5. selma dedi ki:

  gönderebilirmisiniz?elinize sağlık.

 6. Dilek dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 7. zelal dedi ki:

  Gonderirmisiniz

  1. zelal dedi ki:

   Gönderirmisinz

 8. naz dedi ki:

  gönderir misiniz?

 9. YEŞİM dedi ki:

  GÖNDERİRMİSİNİZ

  1. Kitapci dedi ki:

   Gönderildi iyi okumalar Dilerim

 10. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 11. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 12. kader dedi ki:

  gönderir misiniz lütfen

Yorum Yaz


Yukarı Çık