E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Nicholas Sparks – Seninle Bir Ömür Pdf E-Kitap indir 2017

8 ay önce
363 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)

Nicholas Sparks – Seninle Bir Ömür Pdf E-Kitap indir 2017-Nicholas Sparks – Seninle Bir Ömür Pdf E-Kitap indir

Yılların ve deneyimlerin birbirinden ayırdığı iki çiftin hayatı beklenmedik bir acıyla birleşecekti. Çaresizliğin, ölümün ötesinden insan yüreğinin en uzak köşelerine doğru…

Doksan bir yaşındaki Ira Levinson’ın başı dertteydi. Geçirdiği trafik kazasının ardından ıssız bir yol kenarında mahsur kalmıştı. Bilincini açık tutmaya çalışırken, dokuz sene önce kaybettiği karısı Ruth’u gördü yanı başında. Ruth, ortak anılarını anlatarak onu uyanık tutmaya çalışıyordu. Tanışma hikâyeleri, birlikte topladıkları kıymetli tablolar, İkinci Dünya Savaşı’nda yaşadıkları karanlık günler, savaşın onlarda ve ailelerinde bıraktığı silinmez izler, Ira’yı ölümün elinden çekip alabilecek miydi?

Birkaç kilometre uzakta ise üniversite öğrencisi Sophia’nın hayatı değişimin eşiğindeydi. Sophia, hayatına yeni giren Luke sayesinde mücadele, başarı, yıkım, ödül, hatta yaşam ve ölüm ihtimallerinin belirlediği bir dünyayla tanışacaktı. Ve Sophia kendini, yaptığı planlardan çok uzak bir gelecek hayali kurarken bulacaktı. Luke’un yeniden yazma gücüne sahip olduğu bir gelecekti bu… Tabii eğer sakladığı sır önce davranıp bu geleceği yok etmezse.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Çeviri : Zeynep Arıkan

Medya Cinsi : Ciltsiz

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Michael Scott - Simyacı - Ölümsüz Nicholas Flamelin Sırları Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde Michael Scott, Michael Scott - Simyacı - Ölümsüz Nicholas Flamel'in Sırları ve Michael Scott - Simyacı - Ölümsüz Nicholas Flamel'in Sırları Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. zeynep dedi ki:

  Rica etsem gönderebilir misiniz lütfen

 2. Selen dedi ki:

  Gönderir misiniz şimdiden teşekkür ederim

  1. Kitapci dedi ki:

   eposta adresinize gönderildi 🙂

 3. Hülya kaplan dedi ki:

  Rica etsem gönderebilir misiniz?

 4. Alen dedi ki:

  Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık