Natasha Campbell McBride – GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi PDF indir

tarafından
273
Natasha Campbell McBride – GAPS Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi PDF indir

Dr. Natasha Campbell-McBride, 3 yaşında “otizm” teşhisi konulan oğlunu, kendi geliştirdiği bir tedavi yöntemiyle tamamen iyileştirmiştir. Çünkü otizmin sebebi, ​anormal, hasarlı ve geçirgen bağırsak florası ​nedeniyle; toksinlerin, ağır metallerin, katkı maddelerinin, iyi sindirilemeyen besinlerin, bağırsak duvarından kana ve kan yoluyla beyne gitmesidir. Bu yüzden toksinlenen beyin; ​otistik semptomlar gösterir. Bu nedenle Dr.Natasha, oğlunun bağırsak florasını tedavi ederek, otizmini de TAMAMEN iyileştirmiştir. Otizmini iyileştirdiği oğlu Nicholas, şu anda başarılı ve sağlıklı genç bir biyo-medikal mühendisidir.

Dr. Natasha Campbell-McBride, oğlunu iyileştirdiği tedavi yöntemiyle; İngiltere-Cambridge’deki kliniğinde yüzlerce otizm, epilepsi, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, disleksi, dispraksi hastalıkları olan çocukları; psikolojik ve psikiyatrik sorunları (şizofreni, epilepsi, depresyon, bipolar bozukluk, obsesif kompulsif bozukluk…) olan yetişkinleri de iyileştirir. Çünkü otizmde olduğu gibi; çoğu kişinin çaresiz hastalık sandığı psikiyatrik hastalıkların sebebi de hasarlı, geçirgen bağırsak duvarı ve anormal bağırsak florası nedeniyle beynin toksinlenmesidir (detaylar için tıklayınız: Bağırsak-Beyin İlişkisi). Bağırsak florasının tedavi edilmesi sonucunda, beynin toksin yükün etkisinden kurtulmasıyla bu hastalıklar da tamamen iyileşir.

Dr. Natasha Campbell-McBride’ın geliştirdiği bu tedavi “GAPS Tedavisi”, psikoloji sendromlu hastaları da ”GAPS Hastaları” olarak adlandırılır. 2004 yılında Dr. Natasha Campbell-McBride, kendi geliştirdiği GAPS Tedavisini; “GAPS Gut And Psychology Sydrome” (Bağırsak ve Psikoloji Sendromu) adlı kitabıyla bütün dünya ile paylaşır. Dünyanın her bir köşesinden Bağırsak ve Psikoloji Sendromu (GAPS) hastaları; 2004 yılından beri, 7 dile çevrilen ve satış rakamları 500.000’i aşan bu kitaptaki GAPS Diyetini ve sağlık önerilerini içeren ​GAPS Tedavi Protokolüyle TAMAMEN iyileşip sağlıklarına kavuşmuşlardır!

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • GAPS natasha pdf
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 AzJZevTN0wkr2fgsYotmnSE6O2nV05UPtOizFLPUOvtnvqBNHB-RrQgluRCnh6QS 3e94c0af83fdec0f7739305e6b8c22a7abe438f4&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme