E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.54 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • Nagihan gedik
  • menekseler acaken nagihan gedik

Nagihan Gedik – Menekşeler Açarken Pdf Ekitap indir

3 hafta önce
91 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Nagihan Gedik – Menekşeler Açarken Pdf Ekitap indir

Seçimlerimiz mi kaderimizi belirler, yoksa zaten kaderimizde olduğundan mı o seçimleri yaparız? Londra’da yaşayan Menekşe’nin iki hayali vardır. İlki, eğitimini aldığı oyunculukta ilerlemek, ikincisiyse hayatının aşkını bulmak, fakat kaderin Menekşe’yle ilgili başka planları vardır. Sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmasıyla başlar kaderi yazılmaya. Evlenip kocasıyla beraber Ankara’ya taşınır. Evliliğin onuncu gününde kocasından kaçarak Ankara’da tanımadığı bir adamın evinde çalışmaya başlayarak saklanmaya başlar. Bu evin beyi Sarp’sa hayatını daha da fazla altüst edecektir. Âşık olmuştur ve hayalleri her zamankinden daha güçlü bir şekilde benliğini kuşatmaya başlar. Kaderi ona aşkı mı getirecektir, yalnızlığı mı? Yoksa çok daha fazlasını mı?
(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Rick Riordan - Magnus Chase ve Asgard Tanrıları 2 - Thor'un Çekici Ekitap Pdf başlıklı makalemizde Magnus Chase ve Asgard Tanrıları 2 -, Rick Riordan ve Rick Riordan - Magnus Chase ve Asgard Tanrıları 2 - Thor'un Çekici hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • Nagihan gedik
  • menekseler acaken nagihan gedik
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. zekiye dedi ki:

    Lutfen gonderirmisinizzz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık