E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • mustafa kutlu mqvi kuş pdf indir

Mustafa Kutlu Mavi Kuş Kitap Tanıtımı

5 yıl önce
612 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)
Mustafa Kutlu Mavi Kuş Kitap Tanıtımı
Reklam

Sıcaktan dili dışarı düşmüş bir köpek sarsak, ağır ve bezgin adımlarla meydanı bir baştan ötekine geçip köşedeki kasabın önünde durur.Oracıkta dikilen kıdemli sokak kedileri kendilerine benzeyen bu yaşlı köpeği umursamaz.Kasap dükkanının gölgeli kapısında naylon şeritlerden, rengarenk boncuklardan oluşmuş bir sineklik asılıdır.Sineklik kıpırdamaz.Havada en ufak bir esinti yoktur.

Bir önceki yazımız olan Lauren Kate Tutku Kitap Tanıtımı başlıklı makalemizde Lauren Kate, Lauren Kate Tutku ve Lauren Kate Tutku e-book hakkında bilgiler verilmektedir.

Googleden Gelen Arama Sonuçları:

  • mustafa kutlu mqvi kuş pdf indir
Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. damla dedi ki:

    güzel bir kitap

Yorum Yaz


Yukarı Çık