E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

Monica McCarty – İskoç Savaşçı Yeni Ekitap Pdf indir

4 ay önce
336 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

İskoçya’nın en güçlü klanının en meşhur savaşçısı Jamie Campbell, İskoç topraklarındaki diğer klanların kanunsuzlarına ve zorbalarına karşı koymak için gereken her şeyi yapmaya hazırdır. Adaleti sağlamak, hayatta kendine biçtiği roldür ve bazen bunu yapmanın yolu, başka klanlarla güç birliğine gitmenin önünü açacak evliliklerden geçer. Jamie Campbell’in de görev niteliğinde bir evlilik gerçekleştirmesi, küçük gruplar halinde İskoç topraklarına dağılmış klanların korunması ve İskoç topraklarında adaletin sağlanması için şart olmuştur. Öte yandan Campbell soyadına kendini bildi bileli düşman olan Caitrina Lamont, söz konusu güç birliği için Jamie Campbell tarafından eş olarak seçilmiştir. Tabii Jamie’nin her şeyden önce Caitrina’yı bu evliliğe ikna etmesi gerekir. Onu ikna etmeye çalışırken görev aşkıyla Caitrina’ya karşı duymaya başladığı tutku arasında kalan Jamie için zor günler başlamıştır.

(Tanıtım Bülteninden)

Medya Cinsi : Ciltsiz

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 14×21

İlk Baskı Yılı : 2017

Bir önceki yazımız olan Elizabeth Hoyt - İntikam Maskesi Yeni Pdf Ekitap indir 2017 başlıklı makalemizde Elizabeth Hoyt İntikam Maskesi, Elizabeth Hoyt İntikam Maskesi Yeni ve Elizabeth Hoyt İntikam Maskesi Yeni Pdf hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ezgi dedi ki:

  kitabı gönderebilir misiniz?

 2. Aras dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 3. selma dedi ki:

  gönderebilirmisiniz?teşekkürler

 4. Ümmü dedi ki:

  Gonderebilirmisiniz

 5. Reyhan dedi ki:

  Gönderir misin lütfen

 6. ebru dedi ki:

  Gönderebilir misiniz…

 7. ahmet ada dedi ki:

  Gönderebilir misiniz lütfen

Yorum Yaz


Yukarı Çık