E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Molly McAdams – İki Aşk Arasında E-book E-kitap indir

2 yıl önce
853 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Molly McAdams – İki Aşk Arasında E-book E-kitap indir-İki Aşk Arasında E-book E-kitap indir-İki Aşk Arasında E-book E-kitap-İki Aşk Arasında E-book

Evden uzaktaki ilk yılı neredeyse mükemmel olacakken, arzularına yenik düştüğü bir hafta sonu kaçamağı her şeyi değiştirecekti.

On sekiz yaşındaki Harper, asker babasının kontrolü altında büyümüştü. Hayatı kendi istediği gibi yaşamaya ve yalnızca babasının birliğindeki askerlerden duyduğu şeyleri deneyimlemeye hazır bir şekilde, San Diego Devlet Üniversitesine doğru yola çıkar.

Molly McAdams - iki ask arasinda

Yeni oda arkadaşının sayesinde, Harper partilerin, yakışıklı erkeklerin, ailenin ve duyguların farkına varır. Hem yeni erkek arkadaşı Brandon’a hem de oda arkadaşının kardeşi Chase’e kısa sürede âşık olunca, kalbi ikiye bölünür. Tehlikeli görünümlerine ve geçmişlerine rağmen, iki erkek de Harper’a tapar ve onun için her şeyi yaparlar; bu, onu mutlu etmek için bir adım geri atmak anlamına gelse bile…

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ayşe dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen

 2. Zekiye dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 3. ferhan dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 4. ecem dedi ki:

  gönderir misiniz ?

 5. şehima dedi ki:

  gönderebilir misin?

 6. gunay dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 7. niran dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 8. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 9. büşra dedi ki:

  Lütfen gönderirmisiniz

 10. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık