E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Mihri Mavi Psikopat Kitap Tanıtımı

1 yıl önce
1.225 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Mihri Mavi Psikopat Kitap Tanıtımı
Reklam

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı…

Mihri Mavi Psikopat

Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan! Buket’in hayatı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir’de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara’ya taşınmak zorunda kalır. Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan’ın tüm dikkatini üzerine çeker.

Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket’e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru adım adım yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar. Tehlike, bir gölge misali Buket’in üzerine çöktüğünde, Kağan’ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2015

Bir önceki yazımız olan Geçmiş Şimdi Gelecek Hasan Ali Toptaş Kitap Tanıtımı başlıklı makalemizde Geçmiş Şimdi Gelecek, Geçmiş Şimdi Gelecek Hasan Ali Toptaş ve Geçmiş Şimdi Gelecek Hasan Ali Toptaş Kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Turkuaz dedi ki:

    Bu kitabı istiyorum

    1. Kitapci dedi ki:

      olsa dukkan senın 🙂

Yorum Yaz


Yukarı Çık