E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Meral Kır Yolum Aşka Düştü Pdf Ekitap indir

8 ay önce
681 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Meral Kır Yolum Aşka Düştü Pdf Ekitap indir

Yolum Aşka Düştü Hakkında
“Bir daha dünyaya gelirse âşık olacağı adamı insan ırkından seçmeye karar veren, şaşkın akademisyen Sena Tekin ve önce Sena’yı öpüp sonra, “Pardon, ben senin ağabeyin sayılırım,” diyen Ahmet Sancaktar’dan soluksuz okuyacağınız bir roman… Aşk, zor oyunları severdi ama bu bir oyun değildi; bu, tutkuya yenik düşenler ile yolu aşka düşenlerin savaşıydı.Severek yaptığı bir işe, harika bir nişanlıya ve güzel dostlara sahip olan Sena’nın tüm hayatı televizyonda izlediği bir haberle alt üst olur. Özenle kurduğu dünyası yavaş yavaş yıkılırken, hayatını geri alacağına dair tüm umutlarını kaybetmenin eşiğine gelir. Ancak Sena’yı asıl korkutansa, yıllardır âşık olduğu Ahmet Sancaktar’ın onu korumak için her şeyi göze almasıdır. Çünkü artık genç kızın hem hayatı hem de kalbi tehlikededir…

Ünlü ve zengin Sancaktar Ailesi’nin hırçın, asabi ve ukala olarak tanınan üyesi Ahmet Sancaktar’ın sevdikleri için yapamayacağı şey yoktur. Ancak girdiği amansız kovalamacanın içinde Sena’yı korumak için yaptıkları kendisini bile şaşırtırken, Ahmet’i asıl korkutan şey ise ayağına dolanan aşktır. Karanlıktaki düşmanla savaşmak mı, yoksa aşka karşı gelmek mi daha zordu? Yaşayıp görmekten başka şansı yoktu..

Bir önceki yazımız olan Ayşegül Gökgül - Yokmuşum Gibi Pdf Ekitap indir başlıklı makalemizde ayşegül Gökgül, Ayşegül Gökgül - Yokmuşum Gibi Pdf ve Ayşegül Gökgül - Yokmuşum Gibi Pdf Ekitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ebru dedi ki:

  Bu kitabı göndere bilirmisiniz.teşekkürler.

 2. tuana dedi ki:

  teşekkürler….

 3. Mehtap dedi ki:

  Bu kitabı gönderir misiniz?

 4. Büşra dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. tuana dedi ki:

  gönderirmisiniz……

 6. Nigar dedi ki:

  gönderir misiniz?

 7. Yasemin dedi ki:

  Yollarmisiniz

 8. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz Teşekkürler

 9. ebru dedi ki:

  Gönderebilir misiniz…

 10. Narmin dedi ki:

  Meral Kırın “Aski sectim” kitabi varsa gonder bilirmisiniz? Bu serinin ikinci kitabi.

 11. Ayşegül dedi ki:

  Gönderir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık