E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Maya Banks – Sürgün E-kitap indir oku

2 yıl önce
1.320 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Maya Banks – Sürgün E-kitap indir oku-Maya Banks – Sürgün E-kitap indir oku-Maya Banks – Sürgün E-kitap indir-Maya Banks – Sürgün E-kitap

Alaric McCabe doğuştan hak edilmiş topraklar için savaşan bir klanı yönetmektedir. Artık görev gereği bir evlilik yapmaya da hazırdır. Fakat komşu bir klan liderinin kızı olan Rionna McDonald’la anlaşmaya giderken yolda pusuya düşürülür ve ölümle burun buruna gelir. Mucize eseri bir Highland meleğinin yumuşak dokunuşuyla hayata döndüğünde klanına bağlılığı ve en derin arzuları da sınanmış olur.

Maya Banks - Sürgün

Kendi klanından dışlanmış olan Keeley McDonald sevdiği ve güvendiği insanların ihanetine uğramıştır. Yaralı savaşçının attan düşmesiyle Keeley bu cılız ama aynı zamanda güçlü görünen bedenin etkisinden kurtulamaz, tıpkı onun gibi Alaric’in de yüreğini bir alev sarmıştır. Komplo ve tehlike çemberi onlara doğru yaklaştıkça Alaric’in ne kadar imkansız görünse de bir seçim yapması gerekir: Kendi kanından olanları aldatmak pahasına bu kadının aşkına inanacak mıdır?

“İskoç tarihi aşk romanlarının parlayan yıldızı.”
-Monica McCarty-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Ayşe dedi ki:

  Gönderir misiniz lütfen 🙏

 2. ahmet ada dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 3. kadriye dedi ki:

  Lütfen gönder misiniz

 4. Tuba dedi ki:

  Gönderir misiniz

 5. yasemin dedi ki:

  Gönderebilir misiniz ?

 6. Dilek dedi ki:

  Gönderirmisiniz?

 7. Kitap kurdu dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 8. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 9. sevilay dedi ki:

  gönderir misiniz

 10. nazmiye dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim

 11. sevda dedi ki:

  Gönderirmisiniz lütfen.

 12. basak dedi ki:

  teeşekkürler

 13. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz lütfen…

 14. niran dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 15. reyhan dedi ki:

  Gonderirmisiniz.

Yorum Yaz


Yukarı Çık