E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Mary Balogh Gönülden Bağlı E-kitap indir oku

2 yıl önce
938 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Mary Balogh Gönülden Bağlı E-kitap indir oku-Mary Balogh Gönülden Bağlı E-kitap indir-Mary Balogh Gönülden Bağlı E-kitap

Mary Balogh Gönülden Bağlı

New York Times’ın en çok okunan yazarlarından Mary Balogh, iki aşk arasında kalmış bir kadını büyük bir ustalıkla anlatıyor. Arkadaşlık, sadakat, entrika ve baştan çıkarıcı bir aşk… Üsteğmen Lord Eden, silah arkadaşının karısı Ellen Simpson’ı içten içe arzulasa da ona asla sahip olamayacağını düşünür ve duygularını bastırır. Ta ki Ellen’ın kocası Charlie savaşta ölene kadar…

Ellen, Lord Eden’ın tehlikeli cazibesine daha fazla karşı koyamaz. Fakat kimseyle paylaşamayacağı sırrı yüzünden Ellen, Lord Eden’a kendini tamamen teslim edemez ve her şeye rağmen ondan uzak durmaya çalışır. Büyük bir sır ve giderek yaklaşan skandal… Lord Eden, büyük bir aşk ve tutkuyla bağlı olduğu kadına sahip olmak için bütün bedelleri ödemeye ve her şeyi yapmaya hazırdır.

“Hayatta kalanların görünen ve görünmeyen yaralarını sadece zaman ve sevgi iyileştirebilir. Aile sevgisi, bağlılık, cesaret ve içtenlik ile ilgili içinizi ısıtacak bir hikâye…”
-Jane Bowers, Romance Reviews Today-

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz

 2. Esra dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 3. selma dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 4. Fatma dedi ki:

  gönderir misiniz? Saygılar…

 5. sevda dedi ki:

  Gönderirmisiniz.teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim e-posta adresinizi kontrol ediniz

 6. seyda dedi ki:

  gönderir misiniz

 7. Kübra dedi ki:

  Rica etsem gönderebilir misiniz

 8. basak dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi iyi okumalar

 9. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık