E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Marissa Meyer – Scarlet – Bir Ay Günlüğü 2 E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.455 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Marissa Meyer – Scarlet – Bir Ay Günlüğü 2 E-kitap Pdf indir, Bir Ay Günlüğü 2 E-kitap Pdf indir, Bir Ay Günlüğü 2 E-kitap indir, Bir Ay Günlüğü 2 indir

Marissa Meyer - Scarlet - Bir Ay Günlüğü 2
DÜNYA YOK OLMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYAYKEN, KÜLKEDİSİ İle KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ’IN YOLLARI KESİŞECEK…
Mekanik ustası sayborg Cinder hapishaneden kaçma planları yapıyor ancak bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?
Dünya’nın diğer ucunda, Scarlet Benoit?nın büyükannesi günlerdir kayıp. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf’la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar ‘kurt’larla dolu!
Yolları kesişen Scarlet, Wolf ve Cinder birlikte esrarengiz bir maceraya atılırken onları bekleyen yeni bir gizemden habersizler. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. Çünkü kötü kalpli kraliçe, yakışıklı prensi kendi kralı ve esiri yapmak için elinden geleni ardına koymayacak.
Cinder Hakkında:
“Sayborglar arasında bir beyaz atlı prens.”
– The Wall Street Journal
Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

 

Bir Ay Günlüğü Serisinin Devam Kitapları:

 1. Marissa Meyer – Cinder
 2. Marissa Meyer – Scarlet
 3. Marissa Meyer – Cress 

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatma dedi ki:

  gönderebilir misiniz???

 2. Duygu dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 3. Büşra dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 4. Nilüfer dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. Tuba dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 6. Sevde dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 7. Ekin dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 8. ebru dedi ki:

  gönderebilirmisiniz?

 9. Betül dedi ki:

  Gönderirmisiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık