E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Marissa Meyer Cinder E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.491 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Marissa Meyer Cinder E-kitap İndir-Marissa Meyer Cinder E-kitap-Marissa Meyer Cinder E-kitap e-book-Marissa Meyer Cinder E-kitap pdf indir

Marissa Meyer Cinder

Gelecekte bile, hikâye “bir varmış bir yokmuş” dİye başlıyor… İnsanlarla androidlerin yan yana dolaştığı Yeni Pekin’e hoş geldiniz. Her ne kadar birlikte yaşamayı başarsalar da türlerin dostluğu sanıldığı kadar kolay değil. Ölümcül bir veba insan nüfusunu tehdit ediyor. Ay İnsanları, Dünya’yı uzaydan izleyerek doğru zamanı kolluyor. Kimse Dünya’nın kaderinin tek bir kıza bağlı olduğunun farkında bile değil…

Becerikli bir mekanik ustası olan Cinder, herkesten saklasa da aslında bir sayborg. Üvey annesinin hakaretleri yetmezmiş gibi şimdi bir de üvey kardeşinin hastalanmasından sorumlu tutuluyor. Yakışıklı Prens Kai’in hayatına girmesiyle birlikte, Cinder birden kendini gezegenler arası bir anlaşmazlığın ortasında buluveriyor. Sorumluluk ve özgürlük, sadakat ve ihanet arasında kalan Cinder, Dünya’nın geleceğini koruma altına almak için önce kendi geçmişinin sırlarını açığa çıkarmak zorunda… Yeniden kurgulanmış bu masalda Külkedisi ile tekrar tanışmaya ne dersiniz?

Marissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

Bir Ay Günlüğü Serisinin Devam Kitapları:

 1. Marissa Meyer – Cinder
 2. Marissa Meyer – Scarlet
 3. Marissa Meyer – Cress 

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatma dedi ki:

  gönderebilir misiniz ??

 2. --- dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 3. Büsra dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 4. Tuba dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. Sevde dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 6. TUĞBA dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 7. kutuphanekackini dedi ki:

  gönderir misiniz?

 8. ebru dedi ki:

  gönderebilirmisiniz ?

 9. bade dedi ki:

  gönderebilir misiniz ?

 10. ceyda dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 11. Betül dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 12. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz ?

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail adresinize Ulaştırıldı.

Yorum Yaz


Yukarı Çık