E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Marc Levy – Sizi Tekrar Görmek E-kitap indir

2 yıl önce
907 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Marc Levy – Sizi Tekrar Görmek E-kitap indir-Marc Levy – Sizi Tekrar Görmek E-kitap-Marc Levy – Sizi Tekrar Görmek-Marc Levy – Sizi Tekrar Görmek kitap indir

Marc Levy - Sizi Tekrar Görmek

Geride kalan kalbinizse,
mutlaka geri dönersiniz…

Marc Levy’nin aylarca liste başında kalan ve tüm dünyada milyonlarca satan romanı Keşke Gerçek Olsa’nın devamı niteliğindeki Sizi Tekrar Görmek, ilki kadar sürprizlerle dolu bir peri masalı. Başarılı mimar Arthur ile idealist doktor Lauren’ın aşkları kaldığı yerden devam ediyor; hayalle gerçek arasında gidip gelen yaşamları yine San Francisco’da kesişiyor. Gücünden hiçbir şey yitirmeyen aşkları bu kez de beklenmedik engellerle karşı karşıya.

Yaşam size ikinci bir şans tanısaydı, bunu sonuna kadar kullanmak için tüm tehlikeleri göze alır mıydınız? Marc Levy, bu sorunun yanıtını ararken, düşlerini yitiren çağımız insanına, aşkın yüceltildiği bir güzelleme sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. bengü dedi ki:

  gönderirmisin teşekkürler

 2. Nili dedi ki:

  Gönderirmisin

 3. Vefa dedi ki:

  Gondebilir misiniz lutfen

 4. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 5. bade dedi ki:

  Banada gönderir misiniz ?

 6. özlem dedi ki:

  banada gönderebilirmisiniz lütfen.teşekkürler

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderıldı mailinizi kontrol edin

 7. ArukaS dedi ki:

  Bana da gönderir misiniz?

   1. ArukaS dedi ki:

    Teşekkür ederim 🙂

 8. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 9. Bilge dedi ki:

  Tesekkurler

 10. şehima dedi ki:

  GÖNDEREBİLİR MİSİN?

Yorum Yaz


Yukarı Çık