E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.65 TL

Maisey Yates – Bağlılık Yemini Pdf Ekitap indir

10 ay önce
522 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Oy, Ortalama: 3,00 out of 5)

Maisey Yates – Bağlılık Yemini Pdf Ekitap indir

Prens Xander, on beş yıllık kaçışın ardından ülkesine geri dönmek ve görevini yerine getirmek zorundaydı. Ona sadece tek bir kişi yardım edebilir. O da geride bıraktığı nişanlısı Layna Xenakos’tu. Gidişinin nelere sebep olduğunu, Layna’nın yaralarını görünce anlayan Xander, hem kendini ülkesine kabul ettirmeye hem de Layna’yı gelini olması için ikna etmeye çalışmalıydı. Peki ya geçmişi acılarla dolu bu iki kişi, birbirlerinin yaralarını saracak kıvılcımı yakalayabilecekler miydi?

Aşk Işığı

Xenon Kanellis, dünya çapında bir iş adamı ve kadınların hayran olduğu bir erkektir. Kusursuz yaşamındaki tek gölge, başarısız evliliğidir. Xenon, karısını ait olduğu yere yani kollarına ve yatağına döndürmek için karşısına çıkan fırsattan yararlanmaya çalışmaktadır.
Lexi Kanellis’in ise kocasının yardımına ihtiyacı vardır ve bu nedenle bir süre daha iyi bir eş rolü oynamak zorundadır.
Rodos Adası’nın sıcak güneşi altında yeniden alevlenen tutkuları, kötü anıları ve Lexi’nin acılarını unutturmaya yetecek midir?

Sayfa Sayısı: 232

Bir önceki yazımız olan Aleatha Romig - Tutku Oyunları Serisi indir PDF Yeni başlıklı makalemizde Aleatha Romig, Aleatha Romig - Tutku Oyunları Serisi i ve Aleatha Romig - Tutku Oyunları Serisi indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Sihir dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 2. ZEHRA dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 3. seher dedi ki:

  gönderi misiniz ?

 4. tuba donatbayan dedi ki:

  gönderir misiniz.teşekkür ederim

 5. Özden dedi ki:

  Gonderirmisiniz

 6. Melek dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 7. Nejla dedi ki:

  Bunu gonderebilirmisiniz lütfen

 8. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 9. Yasemin dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 10. Meral dedi ki:

  Gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık