E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book e-kitap indir

3 yıl önce
1.804 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book e-kitap indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-book indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara e-kitap indir, M. Leighton Kötü Çocuklar 2 Tutkudan Sırlara indir

New York Times çok satan yazanlarından M. Leighton’dan Soluk Soluğa’ya çok sıcak bir devam kitabı. Yaşadığı romantik ilişkilerinin hiçbiri, soru işaretleriyle dolu olsa da Olivia’ya, Cash’le yaşadağı kadar kendini doğru hissettirmemiştir. Cash, görünüşte güvenilmez oluşu ve arzularını tatmin etmedeki başarısıyla ‘Kötü Çocuk’ ününü çoktan hak etmiştir. Yalnız Cash, kendisini olduğu gibi kabul eden kadınla birlikte, geçmişinden kurtulmaya çalışmaktadır. Ve bu değişiklik arzusunun esas nedeni, Olivia’nın Cash’in dünyasında apayrı bir yere yerleşmesinin ayak sesleridir.

kotu cocuklar 2 Tutkudan Sirlara - M. Leighton

Ta ki geçmişten gelen karanlık görünümlü yabancılar, Olivia ve Cash’in dünyasını tersine çevirene kadar. İstedikleri şeyi ancak Cash verebilir, eğer Cash, istediklerini vermezse o zaman bu karanlık yabancılar onun hayatta en çok değer verdiği tek şeyi, yani Olivia’yı elinden alacaklardır. Olivia, Cash’e aşık olmanın büyük bir olasılıkla kendisini mahvedeceğini hissediyor, ama bu yeni tehlike, hayal edebileceğinden çok daha büyüktür. Gelişmeler, Olivia’nın hayatı konusunda Cash’e güvenmekle birlikte, ana nedeninin artık kalbinin ona ait olduğunu hissetmesiyle devam ediyor. Kıpır kıpır diyaloglar ve beklenmedik bir son. (Female First) Soluk Soluğa şehvetli, seksi ve çok SICAK!… Hikayenin nasıl devam edeceğini SABIRSIZLIKLA bekliyorum!!! (The Bookish Brunette) Bayıldım bu kitaba..

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. kitap kurdu dedi ki:

  gönderir misiniz?

 2. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 3. bade dedi ki:

  gönderir misin

 4. elif dedi ki:

  gönderir misiniz?

 5. Şehima dedi ki:

  Gönderebilir misin?

 6. sevgi dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

   1. sevgi dedi ki:

    Teşekkür ederim 🙂

 7. gülbin dedi ki:

  lütfen gönderir misiniz

 8. green dedi ki:

  gönderebilirmisiniz

 9. özlem dedi ki:

  gönderebilir misiniz acaba ?

 10. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık