E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Lucy Gordon Adanın Sırları Pdf indir

3 yıl önce
1.981 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Lucy Gordon Adanın Sırları Pdf indir, Lucy Gordon Adanın Sırları Pdf, Lucy Gordon Adanın Sırları Pdfsi, Lucy Gordon Adanın Sırları indir, Lucy Gordon Adanın Sırları Pdf ebook

Harriet Connor güneşli bir bahar sabahı köpeği Phantom’la yürüyüşe çıktığında o gün hayatını tamamen değiştirecek bir adamla tanışacağından habersizdi. Herringdean Adası’nın yeni sahibi Darius Falcon, Harriet’i ilk gördüğü o talihsiz andan itibaren genç kadına karşı cephe almıştı. Ne var ki, Darius yakın bir zamanda hayatının, Harriet’in ellerinde olduğunu görecek ve kısa bir süre sonra ona duyduğu minnet karşı koyamadığı bir aşka dönüşecekti.
Peki ya Harriet geçmişinin sırlarıyla yüzleşip Darius’u hayatına kabul etmeye hazır mıydı?

Adanin Sirlari - Lucy Gordon

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Sedef dedi ki:

  Gönderebilir misiniz

 2. dilek dedi ki:

  teşekkürler

 3. asya dedi ki:

  gönderir misin?

 4. sevim dedi ki:

  gönderir mısınız

 5. fatih dedi ki:

  Gonderebilirmisnz

 6. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

 7. Elif dedi ki:

  Gonderirmisin acaba

Yorum Yaz


Yukarı Çık