E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Lisa Kleypas – Sen Gelince E-kitap E-book indir

3 yıl önce
1.289 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Lisa Kleypas – Sen Gelince E-kitap E-book indir-Lisa Kleypas – Sen Gelince E-kitap E-book-Lisa Kleypas – Sen Gelince E-kitap-Lisa Kleypas – Sen Gelince E-kitap indir

Pervasız ve vahşi güzel Lily Lawson Londra sosyetesini kendine yaraşır bir şekilde şaşırtarak keyiflendiriyor… ve bağımsızlığıyla övünmek için bütün kuralları yıkıyordu. Ve şimdi, çaresiz kız kardeşinin kibirli Wolverton Kontu ile istenmeyen bir evlilik yapmasını engellemeye karar vermişti. Hem adil hem de hileli yollarla, acımasızca ortalığı karıştırmayı başardı… Ama yakışıklı düşmanı hiç de ondan geri kalmadı.

Oyun oynamayı seven Lord Alex, tatlı kelimeleriyle onun sivri dilini savuşturuyor ve ruhu okşayan, kararlı dokunuşlarıyla Lily’nin küçümsemelerine nazikçe karşılık veriyordu. Alex, bu cesur kadının vücuduyla, ruhuyla… ve inatçı, boyun eğmez kalbiyle yaptığı müdahaleyi ona pahalıya ödetmeyi aklına koymuştu.

Lisa Kleypas - Sen Gelince

Lisa Kleypas’ın Şimdiye kadar kötü bir romanını okumadım..Yazarın belli bir seviyesi var altına kesinlikle düşmüyor..Bu kitabı yazar 1993 yılında yazmış henüz yazarlıkta yeni olduğu yıllar..Çok severek okudum..

Başlarda biraz durağan gibi geldiyse de sonradan bir açıldı pir açıldı..
Düşmüş bir genç kadın olan Lily Lawson’ın hikayesi idi..Bu hikayede serinin ikinci kitabından tanıdığımız Derek Craven’da vardı..

Ailesi tarafından red edilmiş olan Liily kızkardeşi Penolepe’nin de kendisi gibi evlendirilmeye çalışılması üzerine harekete geçer.Çünkü kız kardeşini samimi arkadaşı ama ünvan sahibi olmayan Zachary’de seviyor olması bu sevginin karşılıksız olamaması onu harekete geçiren etkendir..Fakat göz ardı ettiği şey kız kardeşinin nişanlısı Lord Alex Wolverton idi onun inatçılığı azmi idi..O karar anından itibaren ikisi arasında dişe diş kana kan savaş başlar..
Lily bu nişanı bozmaya yemin eder..Başardığında işler daha da kızışır aralarındaki mücadele rengini değiştirir deyim yerinde ise ölüm kalım savaşına dönüşür..Savaşta her yol mübahtır sözü de tamda bu mücadele içindir..

Bu savaş Lily’ya asıl sorununu unuttursa da maalesef tamamen yok edemez..Şimdiye kadar ona destek olan ünlü yeraltı dünyası lideri Derek Craven bile bu sorununda yeteri kadar yardımcı olamaz..İsminin lekelenmesinde büyük pay sahibi olan ve erkeklerden kaçmasına sebep olan Kont Guiseppe ile yıllardır süre gelen mücadelesinde kaybeden taraf hep o olmuştur..Yine aylar sonra karşısına çıkmış yine para istemektedir…Lily tükendiğini hissetse de bu parayı bulmak için olamdık yollara başvuracaktır..Değerli dostu Derek’de ona bu konuda yardım etmeyi red eder..Parayı bulabileceği tek kişi ise Lord Alex Wolverton’dur..
Tavsiye ederim.. (Hülyami)

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. yasemin dedi ki:

  göndere bilir misiniz.

 2. seher dedi ki:

  lütfen gönderir misiniz : )

 3. Nadide dedi ki:

  Gönderebilir misiniz?

 4. Hamiyet dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 5. Sevil dedi ki:

  “Hayalimsin” kitabını okumuştum. Bu daha öncesi demek ki…
  Gönderebilir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderildi iyi okumalar..

 6. Sultan dedi ki:

  Rica etsem bu ve Lisa Kleypas’a ait bütün kitapları gönderebilir misiniz?

 7. basak dedi ki:

  göderirmisiniz

 8. Tuğçe dedi ki:

  Gönderirmisiniz 🙂

 9. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 10. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 11. rumeysa dedi ki:

  Gönderir misiniz?

  1. Kitapci dedi ki:

   gönderdim iyi okumalar

 12. nazmiye dedi ki:

  Gönderirseniz sevinirim . Teşekkürler

 13. basak dedi ki:

  TEŞEKKÜRLER

 14. firdevs dedi ki:

  lütfen göderebilir misiniz?teşekkürler paylaşım için.

  1. Kitapci dedi ki:

   tabiki mail adresinize indirme linki gönderildi.

 15. yasemin arslan dedi ki:

  Diğer kitapları güzeldi. bunu da gönderirseniz sevinirim.

 16. zeliha dedi ki:

  buda güzelmiş…

 17. Ebru dedi ki:

  Yollar mısınız? Birde serinin ismini ve önceki Kitabı’n adını da yazarmısnız???

  1. Kitapci dedi ki:

   yolladım gerekli bilgilerde verildi.

 18. niran dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 19. tuana dedi ki:

  gönderirmisiniz…

 20. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 21. eda dedi ki:

  gönderebilir misiniz?

 22. ayşe dedi ki:

  gönderirmisin

 23. nurdan dedi ki:

  bana da gönderir misiniz?

 24. betul dedi ki:

  lutfen gonderirmisiniz

 25. Berrin Filiz dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 26. fatih dedi ki:

  gönderebilirmsnz

Yorum Yaz


Yukarı Çık