E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Listeledik Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz. İstediğiz kitap var ise yorum belirtirseniz e-postanıza gönderilir.

Önemli !!!.. Kitaplar Gündüz 18:00 ile 24:00 Arasında Gönderilmektedir. E-kitap Bölümünde Olanlar Gönderiliyor Bilginize Kitap Tanıtımı Olanlar ve Yeni Kitap Olanlar Gönderilmemektedir.Günde 7-8 adet istekte Bulunabilirsiniz. Www.Kitaptanitimlari.com

DOLAR: 3.82 TL
EURO: 4.68 TL

Lily Prior – Kızışma E-kitap indir

2 yıl önce
653 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Lily Prior – Kızışma E-kitap indir-Lily Prior – Kızışma E-kitap-Lily Prior – Kızışma

Lily Prior Kizisma

O, o yaz boyunca yörenin üzerinde incilenmiş yoğun bir bulut gibi asılı kaldı durdu. Güneşin ışıklarıyla yıkanan toz zerreleri altınımsı pırıltılarla sanki bize göz kırpıyordu ve bu göz kırpmalar yüreklerimizin derinliklerinde gizlenmiş köklü bir hasretin sancılarını başlatıyordu. Gül rengi bir hasret…
Lily Prior Kızışma Pdf E-kitap indir

Mis kokulu ve büyülü… Ona bir ad vermeye çalışan çiçek severler, başlarını yukarı kaldırıp derin derin havayı solurken, “Gardenya,” “Frezya,” “Itır,” “Mimoza,” diye mırıldandı. Yemek düşkünleriyse ağızları sulanarak bir bir saydı: Lily Prior Kızışma Pdf E-kitap indir “Taze ekmek,” “Erimiş çikolata,” “Çiğ krema,” “Olgun kavun,” “Dağçileğ.” Ahlak budalalarına gelince, onlar burunlarını sıkıca tıkamış tiksintiyle “Şehvet,” diyorlardı. Ama o sırada kapı açılıp da saçları hâlâ duştan nemli, yeşil yazlık elbisesi içinde harikulade görünen Ellie’yi gördüğünde hissettiklerinin Henley’le hiçbir ilgisi olmadığını anlamıştı.

Böyle hissetmesinin sebebi oydu. Onu öpmek için eğildi -bu öyle otomatik bir eylemdi ki ayakkabısını bağlamak ya da merdivenlerden çıkmak gibi düşünmeden eğilmişti- ve aralarında birkaç santim kala aklı başına gelip aniden geri adım attı. Her şey gözlerinin önünde bir anda yeniden netleşmişti ve Graham bunun karşısında irkildi. Daha hiç öpüşmemişlerdi. Graham şimdi gelmiş sanki bu her gün yaptıkları bir şeymiş, gündelik bir ritüelmiş, sanki daha önce binlerce kez öpüşmüşler gibi onun dudaklarına eğilmişti. Kendini toparlaması biraz zaman aldı. Dengesini bulunca hafifçe omuzlarını geriye attı. İlk öpüşmeleri sırasında yarı uyur vaziyette olmak istemiyordu. İlk kez öpüştüklerinde olabildiğince uyanık olmalıydı. Lily Prior Kızışma Pdf E-kitap indir Baş rahibin düzenlediği özel bir dua için toplanmış Aziz Antonio Abata Manastırı’nın rahibelerine göre bu, “Ulvi bir tezahür”dü. Çevre sağlık müfettişi, yüzünde kendinden emin bir ifadeyle dosyasına şöyle yazdı: “Lağım.” Hava durumu uzmanı, “Kurbağalar,” diye kestirip attı. Lily Prior Kızışma Pdf E-kitap indir Titizlik hastaları, “Temiz hava”; kötümserler “Ölüm”; entelektüeller “Palavra”; kıyısından köşesinden bile osla tıbba bulaşmışlar “Kolera,” dedi. Ama o, bunların hiçbiri değildi. O, “Kızışma”ydı ve onu içine çeken herkes, ben de dahil olmak üzere darmaduman oldu.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık