E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.93 TL
EURO: 4.65 TL

Laura Landon Sessiz intikam E-kitap Pdf indir

2 yıl önce
1.036 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Laura Landon Sessiz intikam E-kitap Pdf indir-Laura Landon Sessiz intikam E-kitap Pdf indir-Laura Landon Sessiz intikam E-kitap Pdf indir-Laura Landon Sessiz intikam E-kitap Pdf indir

Leydi Jessica Stanton altı gün içinde yirmi beş yaşına girip kendisini, İngiltere’nin en zengin kadınlarından biri hâline getirecek kadar yüklü bir mirasın sahibi olacaktı. Bu gerçekleştiğinde de üvey kardeşi Colin, özgürlüğüyle birlikte tüm her şeyine el koymak için Jessica’ya saldıracaktı. Tek bir çözüm vardı: kendisine Colin’in karşısında durabilecek kadar güçlü bir eş bulmak. Fakat onu koruyabilecek birisini bulabilse bile, hangi adam sırrını öğrendikten sonra onunla evlenirdi ki?

Laura Landon Sessiz intikam

Northcote Kontu Simon Warland’ın iflasın eşiğine gelmiş olmasının yanı sıra, tüm Londra’da, müsrif babasının zamansız ölümünde bir parmağı olduğuna dair dedikodular da devam ediyordu. Artık onu her şeyini kaybetmekten koruyacak bir kadın bulmaya mecburdu. Fakat hangi kadın bir cinayet zanlısıyla evlenmek isterdi ki?

Tamamen mecburiyetten bir araya gelen Jessica ve Simon evliliklerinin anlaşmalı bir evlilik olduğu konusunda uzlaşırlar. Fakat Simon’un kendisiyle evlenmesinin ardında yatan gerçeği öğrendiğinde, Jessica’nın kalbini hiçbir yasal evrak koruyamayacaktır, çünkü Jessica tüm çabalarına rağmen kocasına âşık olmuştur. Oysa aşk, belki de ikisinin de en çok ihtiyaç duyduğu şey olmasına rağmen, ikisinin de istediği en son şeydir.

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ayşe dedi ki:

  gönderir misiniz

 2. zekiye dedi ki:

  gönderirmisiniz?

 3. Dilek dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 4. esra dedi ki:

  Gönderebilirmsnz

 5. Hülya dedi ki:

  Bu kitabı gönderirseniz sevinirim . Teşekkürler. İyi günler.

  1. Kitapci dedi ki:

   Mail adresinize Ulaştırıldı.

 6. sevda dedi ki:

  Gönderirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

 7. Kübra dedi ki:

  Gönderir misin? Teşekkürler.

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim iyi okumalar

 8. Saynur dedi ki:

  Gonderirmisiniz rica etsem

 9. Saynur dedi ki:

  Çok teşekkurler

  1. Kitapci dedi ki:

   rica ederim iyi okumalar

 10. alihan dedi ki:

  Gonderirmisiniz teşekkür

 11. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 12. fatih dedi ki:

  gönderebilirmisiniz

 13. basak dedi ki:

  Teşekkür ederim

 14. Ebru dedi ki:

  gönderebilir misiniz…

 15. sevde dedi ki:

  gönderirmisiniz

Yorum Yaz


Yukarı Çık