E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.89 TL
EURO: 4.59 TL

Kristen Proby – Oyna Benimle Pdf Ekitap indir

4 ay önce
291 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Will Montgomery, profesyonel bir futbolcudur ve her şeye sahiptir. Ona hayır denmesine alışık değildir ve “hayır” onun için kesinlikle bir cevap sayılmamaktadır. Kız kardeşinin seksi Rockçı arkadaşı Meg’e duygularını açtığında, yalnızca reddedilmekle kalmamış aynı zamanda apaçık bir düşmanlıkla karşılaşmıştır; bu da Will’de merak uyandırmış ve libidosunu harekete geçirmiştir. Will, kızın sandığının aksine onu yatağa atmaya çalışan küstah bir sporcu olmadığını ona göstermekte kararlıdır.

Megan McBride, ne Will Montgomery’den, ne onun pahalı arabasından, ne de kibirli bir ünlü olmasından etkilenmiştir. Megan’ın bir ilişkiye ayıracak zamanı yoktur ve hayat ona sevmenin kaybetmek demek olduğunu öğretmiştir. Bu yüzden tüm hırçınlığıyla kalbini korumaktadır. Ancak bu seksi, dövmeli sporcuya duyduğu derin ilgiyi inkâr edecek de değildir. Will, tüm duvarlarını bir bir yıkıp sonunda kalbine ulaştığında Megan ona karşı olan duygularını itiraf mı edecek, yoksa korkuları yüzünden hayatta ilk kez gerçekten sevdiği bu adamı kayıp mı edecektir? Oyna Benimle, Benimle Seattle’da Serisinin üçüncü kitabı olarak karşınızda.
(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Karin Slaughter - Kapkaranlık Yeni Pdf indir 2017 başlıklı makalemizde Kapkaranlık Yeni Pdf indir 2017, Karin Slaughter - Kapkaranlık ve Karin Slaughter - Kapkaranlık Yeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Hülya kaplan dedi ki:

  Gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler 😊

 2. ilay dedi ki:

  gönderirmisiniz teşekkürler.

 3. Buseu dedi ki:

  Link lütfen. Emeğinize sağlık.

 4. Aydan dedi ki:

  Gönderirmisiniz teşekkürler

 5. Gökçe dedi ki:

  Gönderir misiniz

 6. Ayşegül dedi ki:

  Gönderir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 7. ferhan dedi ki:

  Gönderebilirmisiniz

   1. Hülya kaplan dedi ki:

    Özür dilerim. Mailin izi yanlişlikla sildim. Linki tekrar gönderebilir misiniz?

Yorum Yaz


Yukarı Çık