E-book, E-kitap, Pdf Kitaplara Ulaşmanız için Sitemizde Üst Menüde Harflerle Kitap Yazarlarına Göre Liste Mevcut Aradığınız Kitaplar Sitemizde Var Ise Harf Menüsünden Ulaşabilirsiniz.Harflerden Aradağınız Kitabı Tıklayıp  Yorum Yaparsanız E-postanıza Gönderilir.

DOLAR: 3.96 TL
EURO: 4.65 TL

Kresley Cole – Sehvetin Kolesi E-kitap E-book indir

2 yıl önce
951 kez görüntülendi

Okuduğunuz Veya Beğendiğiniz KitapLarı Yıldız Vererek Diğer Arkadaşlarımız içinde Fikir Oluşmasını Sağlarız
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Kullanılmamış)

Kresley Cole – Sehvetin Kolesi E-kitap E-book indir-Sehvetin Kolesi E-kitap E-book indir-Sehvetin Kolesi E-kitap E-book-Sehvetin Kolesi E-kitap indir

Nefes kesen öpücüğü aklından çıkmıyordu…
Lykae klanından Bowen MacRieve, eşinin ölümüyle yıkılmıştır. Acımasız savaşçı kalpsizleşmiş ve o günden sonra hayatına kimseyi sokmamıştır… ta ki düşmanı Mariketa, içindeki en karanlık arzuları uyandırana dek. Şeytani güçler kıza karşı birleştiğinde, Bowen onu hayatta tutmak için tüm gücünü kullanacaktır.

Kresley Cole - Sehvetin Kolesi

Yavaş, ateşli dokunuşları dayanılmazdı…
Geçici bir süreliğine güçlerini kaybeden Mari, ezelî düşmanına güvenmek zorunda kalır. Bowen’ın taşlaşmış kalbini kimsenin yumuşatamayacağı söylenmektedir ama aralarında tutku alevlenmeye başlamıştır. Birlikte olmaları mümkün olmasa da, Bowen’ın Mari’yi bırakmak gibi bir niyeti yokmuş gibi görünmektedir.

Mari ve Bowen dört bir yanlarını saran kötülükten kurtulmayı başarabilecek midir? Mari, bedenini ve ruhunu isteyen Bowen’ı reddedebilecek midir? Yoksa ateşli düşmanı için her şeyi riske mi atacaktır?

“Büyü ve tutkuyu birleştirme işini Muhteşem Cole’a bırakın. Kitaplığınızda yer açın!”

Bir önceki yazımız olan Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap başlıklı makalemizde Aşk Tutulması E-Book indir, Aşk Tutulması E-Book kitap indir ve Christie Ridgway Aşk Tutulması E-Book E-kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. aa dedi ki:

  Gönderir misiniz

 2. Esra dedi ki:

  Gönderir misiniz

 3. semra dedi ki:

  Gönderirmisiniz

 4. selma dedi ki:

  yazarın Tutkuların pençesinde kitabını gönderebilirmisiniz.yorum butonunu bulamadım.bu kitabıda tekrar gönderirseniz sevinirim.teşekkürler.

 5. selma dedi ki:

  gönderebilir misiniz.teşekkürler

 6. benusandim dedi ki:

  Gonderir misiniz tesekkurler

 7. sevda dedi ki:

  Gönderirmisiniz.lütfen.teşekkürler

 8. Hicran yıldız dedi ki:

  Gönderir misiniz?

 9. şehima dedi ki:

  gönderir misiniz?

 10. ayşe dedi ki:

  gönderirmisin

Yorum Yaz


Yukarı Çık